Zimní fotbalové hry

Postav tým a hraj o zájezd!

Fortuna pořádá v únoru Zimní fotbalové hry v Ostravě a každý si přijde na své. Chceš si zahrát netradiční zimní fotbalový turnaj na sněhu? Přihlaš svůj tým a hraj s námi o letecký zájezd na skvělý evropský fotbal. Celá akce proběhne souběžně s ČEZ City Cross Sprintem v sobotu 23. února v Dolních Vítkovicích. Na místě bude připravena mimo jiné fotbalová střelnice a zde se taky bude hrát o letecký fotbalový zájezd. Chtěl bys letět s Fortunou? Stačí přijít na místo konání, zaregistrovat se nebo si vsadit a my vylosujeme dva šťastlivce, kteří poletí s námi.

PRINCIP TURNAJE

Můžeš se těšit na netradiční fotbalový turnaj na sněhu! Hrát se bude v krásných prostorech Dolních Vítkovic a vše odstartuje v sobotu 23. února v dopoledních hodinách. Stačí sestavit tým o 4 až 7 hráčích a přihlásit ho do našeho turnaje.

PŘIHLÁŠENÍ DO TURNAJE

Registrace je velmi jednoduchá. Sestav tým o 4 až 7 hráčích, pojmenuj ho, pošli nám odkaz na krátké představovací video nebo fotku týmu a napiš nám, proč máme vybrat zrovna tvůj tým. Stačí prostě vyplnit jednoduchý formulář dole na této stránce. Přihlásit tým můžeš do čtvrtka 31. ledna 2019.

ODMĚNY

Hlavní cena turnaje bude stát za to! Letecký zájezd pro celý výherní tým na vybraný zahraniční zápas. A ten si před turnajem vyberou sami fanoušci. Sleduj naše Facebookové stránky a v anketě si zvol, kam chceš se svým týmem vyrazit. Ale ani ostatní nemusí smutnit, další velké odměny jsou připraveny!

ZIMNÍ FOTBALOVÉ HRY

Fortuna si pro vás nepřipravila jen fotbalový turnaj. Celý den se ponese ve znamení zimních fotbalových her. Po netradičním fotbalovém turnaji postavíme na stejném místě naši oblíbenou střelnici, ale i ta bude na sněhu! Nečeká tě tedy nic jednoduchého, ale na druhou stranu si užiješ spoustu legrace. A nejlepší tým s námi také poletí na fotbalový zápas. Na místě bude naše mobilní pobočka a odměnu jsme si připravili pro nově registrující, i pro sázkaře. Ti budou taky moci soutěžit o letecký zájezd na fotbal.

Neváhej a zaregistruj se do našeho turnaje! A nebo se prostě jen přijď podívat na Zimní fotbalové hry a ČEZ City Cross Sprint v sobotu 23. února do Dolních Vítkovic.

Kompletní pravidla najdeš tady. Při registraci nám pošli fotku týmu, nebo odkaz na video.


Registrační formulář
(nahrajte fotku týmu nebo pošlete odkaz na video)
(nepovinné)