Zimní fotbalové hry

Postav tým a hraj o zájezd!

Fotbalové celebrity, fanoušci i amatérští hráči upírají svůj zrak k Ostravě. V sobotu 23. února se chystá jedinečná akce, která nemá v Česku obdoby. V Dolních Vítkovicích se odehraje fotbalový turnaj na sněhu! Spoustu zábavy si užijí všichni, kdo sem dorazí. Ve hře je navíc spousta cen od Fortuny.

O co jde?

Zimní fotbalové hry se odehrají 23. února 2019 pod hutními věžemi v ostravských Dolních Vítkovicích. Do turnaje se kvalifikovalo 12 fanouškovských týmů. Kromě spousty zábavy se také hraje o spoustu cen. Vítězný tým dokonce vyhrává zájezd na Manchester United. Vyhrát ovšem můžou i ostatní.

Na co se můžeš těšit?

Fotbal je zábava. Takže se především těš na to, že se hodně zasměješ. Areál v Dolních Vítkovicích toho hodně nabídne jak pro hráče Zimních fotbalových her, tak pro fanoušky a diváky. Kromě zábavy můžeš vyhrát zájezd na Manchester United. Jednou z možností bude vsadit si přímo na naší mobilní pobočce. K tomu je pro všechny, kdo se do Ostravy vypraví, připravena po celé republice velmi oblíbená fotbalová střelnice. Více informací o ní najdeš tady. Tentokrát se ovšem do střelnice mohou zapojit jen maximálně čtyřčlenné týmy.

Tři cesty, jak vyhrát zájezd na zápas Manchesteru United!

1) Zúčastni se naší Fortuna fotbalové střelnice na sněhu. Když budeš nejlepší, vstupenka na Old Trafford je tvoje!

2) Přijdi fandit na Zimní fotbalové hry do krásného areálu v Dolních Vítkovicích a vsaď si na naší mobilní pobočce. Když tě vylosujeme, letenka do Anglie je tvá!

3) Vyhraj se svým týmem Zimní fotbalové hry. Pak se potkáme na palubě letadla směr Manchester!

Jak bude den vypadat?

V 10:00 zahájíme Zimní fotbalové hry!

V 10:20 bude mít výkop první zápas turnaje Zimních fotbalových her.

Ve 13:00 dojde na vrchol turnaje. Dva nejlepší týmy si to rozdají ve finále.

Od 15:00 si můžeš vyzkoušet Fortuna fotbalovou střelnici na sněhu! Jako první se ke střelbě postaví tým fotbalových celebrit. Pak s nimi můžeš změřit síly ty a tvůj tým.

PRINCIP TURNAJE

Můžeš se těšit na netradiční fotbalový turnaj na sněhu! Hrát se bude v krásných prostorech Dolních Vítkovic a vše odstartuje v sobotu 23. února v dopoledních hodinách. Hrát bude 12 týmů o 4 až 7 hráčích.

ZIMNÍ FOTBALOVÉ HRY

Fortuna si pro vás nepřipravila jen fotbalový turnaj. Celý den se ponese ve znamení zimních fotbalových her. Po netradičním fotbalovém turnaji postavíme na stejném místě naši oblíbenou střelnici, ale i ta bude na sněhu! Nečeká tě tedy nic jednoduchého, ale na druhou stranu si užiješ spoustu legrace. A nejlepší tým s námi také poletí na fotbalový zápas. Na místě bude naše mobilní pobočka a odměnu jsme si připravili pro nově registrující, i pro sázkaře. Ti budou taky moci soutěžit o letecký zájezd na fotbal.

Neváhej a zaregistruj se do našeho turnaje! A nebo se prostě jen přijď podívat na Zimní fotbalové hry a ČEZ City Cross Sprint v sobotu 23. února do Dolních Vítkovic.

Kompletní pravidla najdeš tady. Při registraci nám pošli fotku týmu, nebo odkaz na video.

Mapa areálu a všechna podstatná místa