Tipovačka

Pravidla Tipovačky

Tipovačka je tipovací soutěž pro fanoušky registrované na webu Přihraj. Pro úspěšné tipující čekají odměny v podobě volných sázenek, vstupenek na FORTUNA:LIGU, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGU či věcí z klubového merchandisingu.

Jak se zúčastnit?

Každý hráč musí být registrovaný na webu Přřihraj. Potom už zbývá pouze tipnout konečné výsledky všech osmi zápasů v Tipovačce.

Jak hrát a vyhrát?

Je to jednoduché, stačí se přihlásit a trefit přesné výsledky. Tipující mohou odeslat své tipy do začátku prvního utkání.

Vyhrát zajímavé ceny lze ale i bez osmi přesných tipů, každý týden vyhrávají tři nejlepší tipujícíNavíc Fortuna odmění i nejlepší tipující za každý měsíc. V případě rovnosti bodů rozhoduje vyšší počet přesně trefených výsledků. Každý zaregistrovaný hráč může v rámci daného kola tipovat pouze jednou!

Jaké jsou týdenní ceny?

1. místo vyhrává 500 korun na sázkařský účet u Fortuny
2. místo vyhrává 300 korun na sázkařský účet u Fortuny
3. místo vyhrává 100 korun na sázkařský účet u Fortuny

Každou výhru v Tipovačce lze připsat pouze na sázkařský účet tipujícího. Výhry nelze kombinovat. To znamená, že výhry lze posílat na sázkařský účet u Fortuny pouze z jednoho účtu na webu Přihraj.

Jaké jsou měsíční ceny?

1. místo vyhrává základní fanouškovskou výbavu – dres a šálu některého z klubů FORTUNA:LIGY, nebo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY
2. místo vyhrává dres některého z klubů FORTUNA:LIGY, nebo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY
3. místo vyhrává šálu některého z klubů FORTUNA:LIGY, nebo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY

Každý výherce se na pobočce musí prokázat členskou kartičkou Fortuna, nebo aktivním uživatelským jménem. Měsíční cenu lze vyhrát jen jednou za sezonu. V případě dalšího umístění na nejlepších třech pozicích v měsíci vyhrává další v pořadí. Fanouškovské předměty jsou limitovány množstvím, a tak ne vždy jsou dresy či šály konkrétního klubu k dispozici.

Systém bodování

  • 10 bodů: uhodnete přesný výsledek zápasu (tip 1:2, výsledek 1:2)
  • 8 bodů: trefíte vítěze zápasu/remízu a přesný brankový rozdíl (tip 1:2, výsledek 2:3)
  • 7 bodů: trefíte vítěze zápasu/remízu a počet branek v zápase (tip 1:2, výsledek 0:3)
  • 5 bodů: trefíte vítěze zápasu/remízu (tip 1:2, výsledek 0:4)
  • 2 body: trefíte správný počet branek v zápase (tip 1:2, výsledek 3:0)
  • 0 bodů: všechny ostatní varianty (tip 1:2, výsledek 0:0)

Maximální počet pro jeden zápas je 10 bodů. Maximální počet bodů v jednom kole je tedy 80, pokud všechny tipované zápasy dopadnou přesně, jak jste předpověděli. Ostatní bodové součty jsou vždy kombinací různých variant trefení výsledků, brankových rozdílů nebo počtu branek. Pokud se zápas z nějakého důvodu neodehraje, nedohraje nebo je přeložen na jiný den, do výsledků se nepočítá.

Výsledky soutěže

Maximální počet získaných bodů za jedno utkání je 10. Nejvyšší počet získaných bodů v daném období pak určuje pořadí, které je aktualizováno v žebříčcích, které je možné zobrazit pouze po přihlášení.

Výsledky se zobrazují po přihlášení na webu Přihraj. Pokud nevidíš své jméno mezi TOP 20 tipéry v celkovém pořadí, klikni na STATISTIKA : TOP 20 a poté na ZOBRAZIT VŠE. Pokud chceš znát výsledky aktuálního kola, vyber ho mezi možnostmi.

*Organizátor soutěže může pravidla soutěže v jejím průběhu měnit.