Můj fotbal živě

Fotbalový svátek na jakémkoliv stadionu v republice

Přes více než rok trvající projekt zavítal do několika krajů v republice a Fortuna ve spolupráci s Fotbalovou asociací České republiky a Českou televizí připravila skvělý fotbalový zážitek několika tisícům fanoušků. Můj fotbal živě je projekt, kdy převážně na malou vesnici dorazí velká fotbalová show.

 

Kam pojedeme příště?

Každý rok se s naším projektem podíváme na sedm utkání, do sedmi městeček nebo vesnic, zažijeme fantastickou atmosféru a poznáme nezapomenutelné příběhy lidí, kteří žijí fotbalem. Jsi mezi takový nadšenci i ty? Znáš místo, které stojí za to, abychom ho s kamerami České televize navštívili? Hraješ za tým, který vstřelil nejvíc gólů v republice? Chystá se ve tvém městečku derby, které je tím nejvyhrocenějším v celém okresním přeboru? A co když nastupuješ po boku svých čtyři bratrů v pětičlenné záloze? Tohle všechno a ještě víc chceme znát. Napiš nám váš příběh a proč bychom měli zavítat právě k vám. Tady máš pět kritérií podle kterých se můžeš řídit. Když budeš mít štěstí třeba se potkáme právě na tvém hřišti.

Přihraj kamarádům zážitek v podobě přímého přenosu z tvého oblíbeného klubu. Zde na této stránce vyplň náš registrační formulář. Je to jednoduché, stačí napsat pár informací.

Místo, kde se zápas odehraje.

Soupeře, kteří proti sobě nastoupí.

Soutěž, v rámci které se zápas hraje.

Příběh, kterým je utkání zajímavé. Hraješ derby? V utkání proti sobě nastoupí bratři, bratranci nebo synové a otci? V tvém klubu je někdo se zajímavým životním osudem? Nastřílel tvůj tým 1000 gólů nebo jich naopak 1000 dostal? Je vaše hřiště moc do kopce nebo na zajímavém místě? Chceme být u toho!

Osobnost spjatá s tvým klubem nás taky zajímá. Hraje u vás v útoku Karel Gottnebo bratranec Edina Džeka?

X faktor. Připadá ti zápas zajímavý prostě proto, že jeden z klubů má vtipný název? Líbí se ti hřiště uprostřed lesa? To je X faktor, který hledáme.

Patroni, kteří zaštítili zápasy Můj fotbal živě: David Novotný, Ladislav Hampl, Leoš Noha, Lukáš Langmajer, Petr Uličný, David Rozehnal, Luděk Mikloško, Václav Daněk.

 

(nepovinné)
(nepovinné)
(nepovinné)