Pravidla hlasování

Přihláška

Přihlásit se může jakýkoliv klub, který hraje krajský přebor a nižší soutěže. Přihlášku může vyplnit člen klubu, jeho fanoušek nebo kdokoliv, kdo by chtěl vidět svůj oblíbený tým v TV.

Kdo vyplní přihlášku a připojí video je automaticky zapojen do předvýběru.

Čím zajímavější příběh a další okolnosti spojené s utkáním, tím větší šance, že budete vybráni do finálního hlasování.

Výběr ze všech přihlášených do finálového hlasování probíhá průběžně až do zveřejnění finálového výběru. Finálovou čtyřku týmů, o kterém v níže uvedeném termínu budou diváci hlasovat určuje odborná fotbalová porota ve složení: Marek Taclík, Luděk Zelenka, Vlasta Vlášek a další.

Kromě vypsaných kritérií (příběh, místo, soupeř, soutěž, osobnosti, x faktor) bereme v potaz i dostatečný prostor v okolí pro umístění doprovodných aktivit a vozů ČT. 

Může nastat situace, kdy budete chtít přihlásit váš tým, protože hraje vypjaté derby proti sousednímu městečku, ale termín určený ČT se neshoduje s termínem vašeho derby. Nevadí. V takovém případě je možné po domluvě s příslušnými orgány přeložit utkání tak, aby sedělo na určený termín. I takové případy už v rámci našeho projektu nastaly a vyřešily se.

Hlasování

 Hlasování probíhá na přihraj.cz

Každý má jeden hlas

Každý zaregistrovaný u Fortuny má tři hlasy

Přihlášené týmy soutěží o možnost zahrát si utkání v živém přenosu České televize v konkrétním termínu – 24.10.2020 od 10:15. Tento termín je neměnný. Je určován s ohledem na prostor v programu České televize.

Itinerář hlasování

  • 31. srpna poslední termín pro podání přihlášek
  • 7. září zveřejnění finálového výběru týmů, o kterých budou diváci hlasovat
  • 8. září startuje hlasování
  • 21. září končí hlasování
  • 28. září zveřejníme vítěze

Pokud váš tým nebude vybrán do finálového hlasování nezoufejte. Během roku jsou k dispozici i další termíny a na podzim opět jeden vyčleníme pro tuhle speciální událost. Může se tedy stát, že váš příběh bude na tolik zajímavý, že vás oslovíme na jiný termín, nebo vás zařadíme do dalšího finálové hlasování na podzimní termín.

 Kdokoliv kdo splní kritéria viz přihláška na přihraj.cz + přidá video, kde tým originálním způsobem zdůvodní proč zrovna jeho tým má vyhrát hlasování. 

O co se hraje

  • Pokud váš tým postoupí do finálového hlasování má možnost získat hned několik cen.
  • Speciální odměna na zlepšení zázemí tvého klubu.
  • Možnost zahrát si v živém přenosu před kamerami ČT.

 

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Náš FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně