Přihraj

#Přihraj zábavu a spoustu výher od Fortuny

Fotbal nejsou jenom výsledky na hřišti a postavení v tabulce. Fotbal je především zábava. S Fortuna #Přihraj si užiješ spoustu legrace. V našich pravidelných rubrikách můžeš najít zajímavá témata. Jestli tě baví i výkonnostní fotbal, určitě sleduj našeho groundhoppíka a jeho speciální tipy na zápasy. A nebo nám rovnou své tipy posílej také.

Jak je vidět, máme rádi fotbal v každé jeho podobě a určitě budeme pokračovat v akci Můj fotbal živě! Přijedeme i na to nejmenší fotbalové utkání s profesionálním moderátorem, hudbou a překvapením. Tak neváhej a #přihraj Můj fotbal živě svému klubu.

Spustili jsme netradiční roadshow a ty můžeš ukázat, co všechno dokážeš na Fortuna fotbalové střelnici a jestli jsi lepší než tví oblíbení hráči prvoligových klubů. #Přihraj i ty spoustu výhod od Fortuny svým kamarádům nebo rovnou celému stadionu. Více informací nalezneš již brzy na našich stránkách.

Jestli si chceš zkusit zahrát o zajímavé ceny, zapoj se do naší Tipovačky a #Přihraj si odměnu v podobě klubových suvenýrů tvého oblíbeného klubu nebo vstupenky na zápasy FORTUNA:LIGY. A nebo se rovnou zapoj do Megatrefy a hraj o jackpot.

Určitě jsi viděl i anketu Fortuna Gól snů, tak nezapomeň hlasovat a #Přihraj i ty svému favoritovi speciální odměnu.

Kontakt na prihraj@prihraj.cz