Filtrování

Žebříček tahounů

# TIPÉR BODY
1. Vojtěch Ze.
Č. Budějovice
SK Dynamo Č. Budějovice
58 b
2. Dominik Bá.
Sparta
AC Sparta Praha
56 b
3. Michal Ur.
Slavia
SK Slavia Praha
55 b
4. Martin Fu.
Slavia
SK Slavia Praha
55 b
5. Jakub Ka.
Slavia
SK Slavia Praha
55 b
6. Boris Bu.
Sparta
AC Sparta Praha
54 b
7. Daniel Fá.
Slavia
SK Slavia Praha
54 b
8. Jan Šp.
Slavia
SK Slavia Praha
54 b
9. Jan Ši.
Sparta
AC Sparta Praha
53 b
10. Břetislav Pá.
Bohemians
Bohemians Praha 1905
53 b
11. Jaroslav Wa.
Plzeň
FC Viktoria Plzeň
53 b
12. Miloslav Du.
Ostrava
FC Baník Ostrava
53 b
13. Filip Ha.
Ostrava
FC Baník Ostrava
53 b
14. Rudolf Ho.
Liberec
FC Slovan Liberec
53 b
15. Karel Lu.
Slavia
SK Slavia Praha
52 b
16. Karel Zh.
Plzeň
FC Viktoria Plzeň
52 b
17. Jiřina No.
Slavia
SK Slavia Praha
52 b
18. Stanislav Kr.
Ostrava
FC Baník Ostrava
52 b
19. Jakub Ba.
Plzeň
FC Viktoria Plzeň
52 b
20. Michal Šv.
Bohemians
Bohemians Praha 1905
51 b
21. Jiří Ko.
Brno
FC Zbrojovka Brno
51 b
22. Rostislav Ho.
Opava
SFC Opava
51 b
23. Lumir Ur.
Ostrava
FC Baník Ostrava
51 b
24. Martin Pe.
Slavia
SK Slavia Praha
51 b
25. Josef Ce.
Sparta
AC Sparta Praha
51 b
26. Marek Po.
Liberec
FC Slovan Liberec
51 b
27. Vojtěch Vu.
Liberec
FC Slovan Liberec
50 b
28. Jiří Há.
Slavia
SK Slavia Praha
50 b
29. Denisa Ci.
Sparta
AC Sparta Praha
50 b
30. Miroslav He.
Slavia
SK Slavia Praha
50 b
31. Tomáš My.
Sparta
AC Sparta Praha
50 b
32. Katka Ře.
Ostrava
FC Baník Ostrava
50 b
33. Josef Pa.
Sparta
AC Sparta Praha
50 b
34. Martin Va.
Slavia
SK Slavia Praha
50 b
35. František Pe.
Slovácko
1.FC Slovácko
50 b
36. Monika Da.
Ostrava
FC Baník Ostrava
49 b
37. Ondřej Wy.
Karviná
MFK Karviná
49 b
38. Matěj Ur.
Slavia
SK Slavia Praha
49 b
39. Ilona Kr.
Sparta
AC Sparta Praha
49 b
40. Milan Vi.
Karviná
MFK Karviná
49 b
41. Štěpán Ma.
Sparta
AC Sparta Praha
48 b
42. Martin Št.
Ostrava
FC Baník Ostrava
48 b
43. Luděk Ka.
Plzeň
FC Viktoria Plzeň
48 b
44. Martin Bí.
Sparta
AC Sparta Praha
48 b
45. Miroslav Di.
Teplice
FK Teplice
48 b
46. Viktor Dě.
Slavia
SK Slavia Praha
48 b
47. Milan Ku.
Sparta
AC Sparta Praha
48 b
48. Kazimierz Ga.
Olomouc
SK Sigma Olomouc
48 b
49. Václav Hr.
Ostrava
FC Baník Ostrava
48 b
50. Filip Li.
Slavia
SK Slavia Praha
48 b

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně