Náš fotbal živě

Rozhodni, který klub bude ve vysílání na ČT sport. Dej mu svoje hlasy.
Registruj se u Fortuny a získej hlasy navíc.
Hlasování už skončilo.
AL
AC Lelekovice
Zápasy týmu z jihomoravské obce kousek od Brna navštěvuje pravidelně až 200 diváků a utkání mají vynikající atmosféru. V zápase chtějí překonat vlastní divácký rekord. Na hřišti slibují několik ligových fotbalistů.
ASL
AFK Smetanova Lhota
Vyhlášená Smetanka může nabídnout krásné prostředí jihočeské vesnice a navíc v sestavě nejslavnějšího odchovance, hvězdu Dortmundu a reprezentace Jana Kollera.
FJ
FK Jakartovice
Jakartovice si daly jasný cíl. Být prvním ženským týmem v projektu Můj fotbal živě. V okrese Opava je čeká derby proti Loděnici. Fotbal se v Jakartovicích hraje už od roku 1948.
FN
FK Novosedlice
Novosedlice nabízí oddané fanoušky a zázemí doslova rodinného klubu. Za domácí nastupují dva bratři, jejich bratranec i otec. Zkrátka zamotané rodinné vztahy. Tým trénuje Dušan Tesařík, bývalý ligový hráč.
FS
FK Skalná
Západočeská Skalná vychovala legendu české reprezentace a Juventusu Turín Pavla Nedvěda. V 1. A třídě ji čeká souboj s béčkem Hvězdy Cheb.
SH
SK Hostovice
Hostovice budou hostit derby v rámci Ústí nad Labem. Zajímavostí je hostovické hřiště, které je „trochu“ do kopce. Převýšení je až pět metrů.
SKnL
Slovan Kamenice n. Lipou
Za Kamenici nastoupí David Slabý, který předtím strávil 20 let v dresu soupeře. Klub hraje na stadionu s krásným názvem Stadion Vlasty Buriana. Král komiků tu působil jako rozhodčí.
TFJ
TJ FC Jevany
Jevany hostí derby s Vyžlovkou. Fanoušci necelý kilometr vzdálených vesnic chodí na zápasy průvody s bubny a vuvuzelami. Za domácí chytá Tomáš Šilhavý, který byl v brance Žižkova ve slavném zápase proti Chelsea.
TSS
TJ Sokol Stěžery
Stěžery z hradeckého okresu patří mezi unikáty v rámci okresních přeborů. Prodávají permice a mají velmi oblíbené vlastní hráčské kartičky. K tomu slibují živou hudbu i pivo.
TS
TJ Sokol Štědrá
Klub vznikl teprve v roce 2018, ale už nasbíral spoustu fanoušků. Hraje nejnižší III. třídu a srdcem týmu je hráč Míla Hotěk, který prý nastoupil ve všech českých soutěžích od ČFL až po nejnižší III. třídu.

Do uzavření hlasování zbývá

dnů
hod
min
sek
Princip bodování dle výsledků v jednotlivých kolech:
1. místo – 3 body, 2. místo – 2 body, 3. místo – 1 bod.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Náš FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně