Můj fotbal živě

Rozhodni, který klub bude ve vysílání na ČT sport. Dej mu svoje hlasy.
Registruj se u Fortuny a získej hlasy navíc.
Přihlaš se pro hlasování.
AL
AC Lelekovice
Zápasy týmu z jihomoravské obce kousek od Brna navštěvuje pravidelně až 200 diváků a utkání mají vynikající atmosféru. V zápase chtějí překonat vlastní divácký rekord. Na hřišti slibují několik ligových fotbalistů.
Dát hlas
ASL
AFK Smetanova Lhota
Vyhlášená Smetanka může nabídnout krásné prostředí jihočeské vesnice a navíc v sestavě nejslavnějšího odchovance, hvězdu Dortmundu a reprezentace Jana Kollera.
Dát hlas
FJ
FK Jakartovice
Jakartovice si daly jasný cíl. Být prvním ženským týmem v projektu Můj fotbal živě. V okrese Opava je čeká derby proti Loděnici. Fotbal se v Jakartovicích hraje už od roku 1948.
Dát hlas
FN
FK Novosedlice
Novosedlice nabízí oddané fanoušky a zázemí doslova rodinného klubu. Za domácí nastupují dva bratři, jejich bratranec i otec. Zkrátka zamotané rodinné vztahy. Tým trénuje Dušan Tesařík, bývalý ligový hráč.
Dát hlas
FS
FK Skalná
Západočeská Skalná vychovala legendu české reprezentace a Juventusu Turín Pavla Nedvěda. V 1. A třídě ji čeká souboj s béčkem Hvězdy Cheb.
Dát hlas
SH
SK Hostovice
Hostovice budou hostit derby v rámci Ústí nad Labem. Zajímavostí je hostovické hřiště, které je „trochu“ do kopce. Převýšení je až pět metrů.
Dát hlas
SKnL
Slovan Kamenice n. Lipou
Za Kamenici nastoupí David Slabý, který předtím strávil 20 let v dresu soupeře. Klub hraje na stadionu s krásným názvem Stadion Vlasty Buriana. Král komiků tu působil jako rozhodčí.
Dát hlas
TFJ
TJ FC Jevany
Jevany hostí derby s Vyžlovkou. Fanoušci necelý kilometr vzdálených vesnic chodí na zápasy průvody s bubny a vuvuzelami. Za domácí chytá Tomáš Šilhavý, který byl v brance Žižkova ve slavném zápase proti Chelsea.
Dát hlas
TSS
TJ Sokol Stěžery
Stěžery z hradeckého okresu patří mezi unikáty v rámci okresních přeborů. Prodávají permice a mají velmi oblíbené vlastní hráčské kartičky. K tomu slibují živou hudbu i pivo.
Dát hlas
TS
TJ Sokol Štědrá
Klub vznikl teprve v roce 2018, ale už nasbíral spoustu fanoušků. Hraje nejnižší III. třídu a srdcem týmu je hráč Míla Hotěk, který prý nastoupil ve všech českých soutěžích od ČFL až po nejnižší III. třídu.
Dát hlas

Do uzavření hlasování zbývá

dnů
hod
min
sek
Princip bodování dle výsledků v jednotlivých kolech:
1. místo – 3 body, 2. místo – 2 body, 3. místo – 1 bod.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně