Náš fotbal živě

Rozhodni, který klub bude ve vysílání na ČT sport. Dej mu svoje hlasy.
Registruj se u Fortuny a získej hlasy navíc.
Hlasování už skončilo.
FK
FC Kozlovice
V utkání proti nedaleké obci Tichá se jedná o velké místní derby, které se tradičně odehrává v čase, kdy je v Kozlovicích pouť. Utkání přiláká spousty fanoušků. Předsedou Kozlovic je bývalý reprezentant a hráč Baníku Ostrava Radomír Chýlek.
FP
FK Potštát
Fanoušci v Potštátu jsou prý těmi nejlepšími fanoušky v rámci celého okresu Přerov. V útulném areálu panuje parádní atmosféra. Hřiště je koncipováno tak, že pokud hráči za kopnou míč za plot, tak jsou buď na cestě, v lese a nebo skončí míč v potoce.
SK
SK Krumvíř
Letos slaví výročí 100 let od založení klubu. Domácí tým staví na místních hráčích a hráčích z okolí. Mezi rodáky lze zařadit například bývalého hráče Brna Romana Širokého nebo hráče Sparty a Slovácka Milana Heču.
SP
SK Přepychy
V utkání s nedalekými Voděrady nepůjde pouze o derby dvou sousedních vesnic. Klubu TJ Sokol Voděrady nedávno vyhořely kabiny a celé zázemí a tím pádem by veškerý výtěžek z utkání byl věnován právě Voděradům.
SSS
SK Spartak Svatobořice
Svatobořice se pyšní moderním areálem, který zvítězil v letošním roce v anketě o nejkrásnější fotbalový areál v Jihomoravském kraji. Také na domácí zápasy chodí nejvíce fanoušků napříč celou soutěží. V letošním roce slaví klub výročí 90 let od založení.
SZ
SK Zásada
Zásada se po 7 letech strávených v okresních soutěži vrací do kraje. Ten hraje 1 kilometr vzdálený Sokol Držkov. Derby těchto týmů se tedy odehraje po dlouhé době a je to o to zajímavější, že kapitánem Zásady je Martin Kotyza, bývalý kapitán Držkova.
SH
Spartak Hluk
Spartak Hluk v ročníku 2022/2023 dosáhl mimořádného úspěchu, kdy se celkem pět jeho týmů radovalo z celkového prvenství v soutěži. Poslední domácí porážka A týmu se datuje 28. 9. 2019. V utkání s Luhačovicemi může dosáhnout 4 let bez porážky.
TD
TJ Doksy
Bitva o Máchovo jezero. Několik let fungovala spolupráce obou týmů, ale poté většina hráčů z Doks odešla, převážně do Splav. Staré Splavy musely začínat od nejnižší soutěže a po 2 letech se vrací zpět do B třídy, kde je čeká rival z druhé strany jezera.
TJV
TJ Jiskra Višňová
Bitva o Frýdlantský výběžek, přesně tak by se dalo nazvat derby mezi Višňovou a Slovanem Frýdlant. Domácí ultras prý dokáží udělat takovou atmosféru, jako v lize. Zajímavostí domácího týmu je i ženský tým, které založili místní ženy.
TSH
TJ Slovan Hradištko
Souboj dvou blízkých rivalů a zároveň blízkých sousedů – to je utkání TJ Slovanu Hradištko a Štěchovic. Zajímavé utkání nováčka Okresního přeboru, který bude posílen o bývalého ligového fotbalistu Láďu Volešáka. Mezi týmy panuje odnepaměti nevraživost.
TSSuT
TJ Sokol Stráž u Tachova
Po postupu Stráže do krajské soutěže se opět může uskutečnit velké okresní derby dvou historicky nesmiřitelných rivalů, kteří jsou od sebe vzdálení pouze 5 km. Rodákem je například vicemistr Evropy z roku 1996 a aktuálně trenér reprezentace žen Karel Rada

Do uzavření hlasování zbývá

dnů
hod
min
sek
Princip bodování dle výsledků v jednotlivých kolech:
1. místo – 3 body, 2. místo – 2 body, 3. místo – 1 bod.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Náš FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně