Náš fotbal živě

Rozhodni, který klub bude ve vysílání na ČT sport. Dej mu svoje hlasy.
Registruj se u Fortuny a získej hlasy navíc.
Hlasování už skončilo.
FV
FC Višňová
Postoupila po 15 letech do okresního přeboru a celá vesnice žije fotbalem. Višňová je známá především seriálem Chalupáři, protože děj se odehrává právě zde. Je nezvyklé, že v klubu okresního přeboru hraje zároveň Ital, Srb či Ukrajinec.
FGH
FK Gascontrol Havířov ženy
Utkání žen by bylo prvním v historii projektu. Jedná se o nejnižší soutěž žen na Moravě. Utkání mezi ženskými výběry Havířova a Českého Těšína mají 30 letou tradici.
SB
SK Bludov
Klub brzy oslaví 90. výročí od založení klubu. Výročí bývají často spojené s významnou událostí: Při výročí 80 let jsme vyhořeli a při 85. výročí probíhala rekonstrukce a výstavba nových šaten.
SPB
SK Primalex Břasy
Břasy po sestupu do nižší soutěže a dvou předčasně ukončených sezonách vykopali zpět Okresní přebor. Tím jejich plány zdaleka nekončí a chtěli by se podívat do kraje. Souboj s TJ Spartak Strašice hodně napoví, zda může být jejich útok na postup reálný.
TM
TJ Mojžíř
Tým, který má ve svých řadách člena juniorského národního týmu kuchařů ČR a ještě nedávno pracoval v restauraci Zdeňka Pohlreicha. Specifické je i velmi malé hřiště, které má pouze 92x58 m, takže zápasy jsou plné osobních soubojů.
TM
TJ Mčely
Útočník TJ Mčely dal v minulé sezoně hattrick za pouhých 6 minut! Klub má robotické sekačky, ale nemá ukazatel času. Jedná se o vesnici, kam chodí velký počet diváků, mimo jiné i na výborné klobásy a párky v rohlíku, které by jim mohli závidět i v lize.
TSHL
TJ Sokol Hroznová Lhota
Na domácí chodí pravidelně velký počet fanoušků a derby s Vnorovy, týmem vzdáleným jen pár kilometrů by určitě přilákalo spoustu dalších fanoušků.
TSN
TJ Sokol Nosislav
V klasickém super zázemí vesnického fotbalu se nedávno měnil trávník. Sotva ho firma opravila, tak jela opravit trávník na Spartu. 90% hráčů je místních. Na zápasech teče pivo proudem a do velmi hezkého areálů chodí místní rádi a v hojném počtu.
TSS
TJ Sokol Starovice
Utkání se Sokolem Uherčice má velký přesah i mimo fotbal. Rivalita mezi sousedními vesnicemi vzniká i během hodů, kdy si stárci musí velmi dobře hlídat svou májku.
TS
TJ Střekov
Střekov spadl z 1.A třídy se skóre 30:291 s 0 body na kontě. V roce 2021 zemřel dlouholetý předseda klubu. Loni byl klub před zánikem. Klubu se na poslední chvíli ujali současní hráči a postupně zastavují pád a snaží se obnovit mládež a udržet kraj.

Do uzavření hlasování zbývá

dnů
hod
min
sek
Princip bodování dle výsledků v jednotlivých kolech:
1. místo – 3 body, 2. místo – 2 body, 3. místo – 1 bod.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Náš FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně