GROUNDHOPPÍK : DOPORUČUJE

Budoucí akce   /   Archív

Sobota, 20. duben 2019 v 15:00

FK Znojmo
Inter Havraníky

Znojmo

Proč přijet?

V klubu FK Znojmo působí často i několik generací jedné rodiny, jako například Železníkovi. Od nich hrají táta, syn, dcera a k tomu bratr táty Železníka dělá trenéra. V týmu působí o tři bratři Samkovi. V zápase Znojmo vyzve rivala Inter Havraníky.

Sobota, 30. březen 2019 v 15:00

AFK Smetanova Lhota
FK Protivín B

Smetanova Lhota

Proč přijet?

Málokterý hvězdný fotbalista začínal na precizně zastřižených trávnících v akademii velkého fotbalového klubu. Každý má to své hřiště v rodné vsi či městě. V sobotu 30. března se Groundhoppík pojede podívat na hřiště, kde začínal s fotbalem Jan Koller.

Neděle, 11. listopad 2018 v 14:00

FK Soběšín
SK Malešov B

Soběšín

Proč přijet?

Soběšín je oblíbené táborové městečko na břehu Sázavy. Ve vesnici žije lehce nad sto obyvatel, ale svou krásou předčí nejedno místo v České republice. Nyní jej navštíví hosté z Malešova a my budeme u toho. Nenechte si to ujít!

Sobota, 10. listopad 2018 v 14:00

TJ Sokol Libiš
FK Neratovice-Byškovice

Libiš

Proč přijet?

Fanoušek doporučuje zápas Divize B mezi Neratovicemi a Libiší: Toto derby je vždy zápas plný emocí. Dalo by se říci že to je zápas o vládce Neratovic a okolí. Za tip děkujeme. Dodáváme, že Neratovice-Byškovice jsou šesté v tabulce, Libiš až čtrnáctá.

Sobota, 10. listopad 2018 v 14:00

TJ Sokol Knovíz
FC Koleč

Knovíz

Proč přijet?

Knovíz působí ve III. třídě kladenského okresu. Na hřiště, kde v rámci tradičního Memoriálu Michala Ježka běhaly hvězdy typu Jakuba Voráčka, Tomáše Necida či Marka Suchého, zavítá Koleč. Malá obec nedaleko Slaného ožije v sobotu krátce po obědě.

Neděle, 04. listopad 2018 v 00:00

FC ZVVZ MILEVSKO B
TJ Bivoj Bernatice

Milevsko

Proč přijet?

V 1.A. třídě se chystá derby necelých 10 kilometrů vzdálených obcí. Milevsko na vlastním hřišti uvítá Bernatice. Utkání bude hostit stadion s velkou tribunou a patří mezi velmi navštěvované.

Neděle, 28. říjen 2018 v 14:00

FK SK Polanka
FK Stará Bělá

Polanka

Proč přijet?

Stadiony jsou od sebe vzdálené, co by kamenem dohodil. Dělí je v podstatě jen řeka Odra, takže není divu, že se místní dlouho před zápasem špičkují. Polanka bude hostit v Moravskoslezském krajském přeboru Starou Bělou.

Sobota, 27. říjen 2018 v 14:30

TJ Fotbal Kamenný Přívoz
SK Vrané nad Vltavou

Praha - západ

Proč přijet?

Tentokrát se náš groundhoppík vydá na jih od Prahy. Bude se tu hrát napínavý zápas mezi Kamenným Přívozem a SK Vrané nad Vltavou. Za domácí nastoupí Jan Lešner. Že vám jméno nic neříká?

Neděle, 21. říjen 2018 v 15:30

SK Sokol Brozany
FK Litoměřicko

Brozany nad Ohří

Proč přijet?

Jedná se o tradiční derby dvou rivalů a zástupců okresu Litoměřice hrající třetí nejvyšší soutež ČFL. V Brozanech prý mají nejlepší občertsvení v celých severních Čechách. Vyraž to vyzkoušet.

Sobota, 20. říjen 2018 v 15:30

SK Neděliště
TJ Lokomotiva Hradec Králové B

Neděliště

Proč přijet?

Specifické hřiště jaké najdete málokde. Neděliště hostí v sobotu 20. října v domácím prostředí Lokomotivu Hradec Králové B. A domácí prostředí je v případě tohoto klubu rozhodně výhoda.

Neděle, 30. září 2018 v 15:30

FK SK Polanka
TJ Unie Hlubina

Polanka

Proč přijet?

V Ostravě dojde v krajském přeboru na souboj městských částí. Na jednu stranu se postaví fotbalisté Polanky, kteří budou na svém stadionu hostit Unii Hlubinu. Pikantní bitva, ve které nebude o emoce nouze.

Úterý, 25. září 2018 v 16:00

FC TVD Slavičín
FC Fastav Zlín

Slavičín, stadion ve Školní 881

Proč přijet?

Do divizního Slavičína přijede v rámci domácího poháru prvoligový Fastav Zlín. Pro domácí bude utkání s klubem FORTUNA:LIGY určitě velkým svátkem. Slavičín navíc má na kontě cenný skalp, před třemi lety vyřadil Slovácko.

Sobota, 15. září 2018 v 10:15

Mostecký FK
FK Baník Souš

Most, Fotbalový stadion Josefa Masopusta

Proč přijet?

Stadiony jsou od sebe vzdálené necelé tři kilometry. Pěšky je to půl hodiny, autem osm minut. V Mostě se schyluje k bitvě ve Fortuna divizi D mezi městskými rivaly.

Čtvrtek, 30. srpen 2018 v 16:30

FC Viktoria
Plzeň

Plzeň, Doosan Arena, restaurace Klubovka

Proč přijet?

Plzeň čekají zápasy v Lize mistrů. Tři zahraniční soupeře se dozví ve čtvrtek 30.8. při slavnostním losu. Hráči Viktorie jej budou sledovat společně s fanoušky nedaleko restaurace Klubovka ve Štruncových sadech. Buď u toho s nimi.

Středa, 29. srpen 2018 v 17:00

Slavoj Polná
SK Hranice

Polná

Proč přijet?

Divizní týmy v druhém kole Mol Cupu jsou poměrně časté, do třetího se jich však dostane jen hrstka. Zaručeně to bude jeden z dvojice Polná-Hranice. Pětitisícová historická Polná bude moci zabojovat o to, aby na svém stadionu v dalším kole přivítala třeba prvoligový tým.

Point

Sdílej své tipy skvělých fotbalových destinací!

A taky nějaké info, co za to můžeš dostat.

Pošli : tip!
reporty z akcí: