GROUNDHOPPÍK : DOPORUČUJE

Budoucí akce   /   Archív

Sobota, 16. listopad 2019 v 13:30

FK Nepomuk
TJ Klášter

Hřiště Nepomuk

Proč přijet?

Fanoušek, který našeho Groundhoppíka pozval přes náš instagramový profil, sice použil trochu ostřejšího výrazu, než je „hrom“, věrný to kamarád blesku. Skutečně, skoro ani nevyjedete z Nepomuku a už Vás vítá obec Klášter.

Neděle, 01. září 2019 v 17:00

SK Lázně Bohdaneč
SK Rozhovice

Lázně Bohdaneč

Proč přijet?

Groundhoppík se vydá na stadion bývalého ligového celku, ještě předtím se zastaví na zápase Torpedo Pardubice - Dašice.

Neděle, 18. srpen 2019 v 13:30

FC ROMO Český Krumlov
FK Spartak Kaplice B

Černá v Pošumaví

Proč přijet?

Za mostem v Černé v Pošumaví má svůj domov tým FC ROMO ČK. Jak již název napovídá, tým je složen z hráčů především romské národnosti. V sezónním otvíráku pak vyzve rezervu Kaplic. Domácí jsou pověstní svým technickým fotbalem. Nenech si ujít jejich první mač sezony.

Sobota, 17. srpen 2019 v 17:00

TJ Smrčina Horní Planá
FC Lipno

Horní Planá, Smrčina

Proč přijet?

Podél šumavskými hvozdy obklopeného vodního díla se najde plejáda hřišť a aktivních týmů, které pomohou fotbalové choutky naplnit. Jeden z takových je i v „hrázním” městečku Lipno nad Vltavou. A právě tento celek se v sobotu vydává k přehradnímu derby do Horní Plané.

Sobota, 29. červen 2019 v 16:30

TJ Sokol Loučka
Noční turnaj

Loučka

Proč přijet?

Chceš si zahrát fotbal netradičně? V Loučce na Zlínsku pořádá místní TJ Sokol turnaj v nočním malém fotbale. To je něco v pauze mezi sezonami! Navíc se jedná už o 23. ročník.

Neděle, 16. červen 2019 v 18:00

TJ Velké Poříčí B
SK Babí

Velké Poříčí

Proč přijet?

Fanoušek Přihraj napsal: "Derby dvou sousedních klubů vzdálených od sebe 3 kilometry bude nabízet velmi pěkný fotbal, ikdyž se jedná o okresní soutěž. Podle postavení v tabulce je favorit SK Babí, ale nesmíme se nechat zmást, neboť Velké Poříčí na podzim zvítězilo 2:1."

Sobota, 15. červen 2019 v 17:00

SK Brná
FK Jílové

Ústí nad Labem-Brná, Sebuzínská 125

Proč přijet?

Jeden z groundhoppíků nám napsal: "Brná má skvělé fanoušky. Na každý domácí zápas chodí spousta diváků mladších i starších. Jednoznačně doporučuji."

Sobota, 15. červen 2019 v 17:00

TJ Sokol Valašská Polanka
TJ Partyzán Prlov

Valašská Polanka, (Valašská Polanka 204)

Proč přijet?

Velkou slávu chystají na poslední víkend dlouhé sezony fotbalisté Sokola Valašská Polanka. Současný tým dosáhl na historický úspěch a postupuje do 1.A. třídy. Ještě před oslavami Polanku čeká derby s nedalekým Prlovem. To si nenech ujít.

Sobota, 15. červen 2019 v 10:15

SK Olympie Dolní Břežany
TJ Sokol Zlatníky

Dolní Břežany, Ke Zvoli 311

Proč přijet?

Derby vesnic vzdálených jen 1,8 kilometru od sebe. Kapitánem týmu domácích je vedoucí A-mužstva České fotbalové reprezentace. Trenérem domácích je Jiří Bílek (bratr trenéra Michala Bílka) a asistentem jeho syn, bývalý kapitán Slavie Jiří Bílek mladší.

Neděle, 09. červen 2019 v 00:00

SK Černčice
SK Bezděkov

Černčice

Proč přijet?

Jeden z fanoušků Přihraj popsal tento zápas v Ústeckém kraji jednoduše: "Hodně diváků. Hodně šancí. Hodně emocí. A pohledný fotbal." Tak vyraž do Černčic.

Sobota, 01. červen 2019 v 00:00

TJ Spartak Opočno
SK Přepychy

Opočno

Proč přijet?

Pan Gustav nám zaslal skvělý tip na tradiční místní derby sousedních obcí, které jsou vzdálené jen pět kilometrů. Zápas se koná v den oslav 100 let výročí založení fotbalového klubu v Opočně, se kterým je spjata řada osobností, mezi nimi i bývalý reprezentant Ivo Ulich.

Sobota, 20. duben 2019 v 15:00

FK Znojmo
Inter Havraníky

Znojmo

Proč přijet?

V klubu FK Znojmo působí často i několik generací jedné rodiny, jako například Železníkovi. Od nich hrají táta, syn, dcera a k tomu bratr táty Železníka dělá trenéra. V týmu působí o tři bratři Samkovi. V zápase Znojmo vyzve rivala Inter Havraníky.

Sobota, 30. březen 2019 v 15:00

AFK Smetanova Lhota
FK Protivín B

Smetanova Lhota

Proč přijet?

Málokterý hvězdný fotbalista začínal na precizně zastřižených trávnících v akademii velkého fotbalového klubu. Každý má to své hřiště v rodné vsi či městě. V sobotu 30. března se Groundhoppík pojede podívat na hřiště, kde začínal s fotbalem Jan Koller.

Neděle, 11. listopad 2018 v 14:00

FK Soběšín
SK Malešov B

Soběšín

Proč přijet?

Soběšín je oblíbené táborové městečko na břehu Sázavy. Ve vesnici žije lehce nad sto obyvatel, ale svou krásou předčí nejedno místo v České republice. Nyní jej navštíví hosté z Malešova a my budeme u toho. Nenechte si to ujít!

Sobota, 10. listopad 2018 v 14:00

TJ Sokol Libiš
FK Neratovice-Byškovice

Libiš

Proč přijet?

Fanoušek doporučuje zápas Divize B mezi Neratovicemi a Libiší: Toto derby je vždy zápas plný emocí. Dalo by se říci že to je zápas o vládce Neratovic a okolí. Za tip děkujeme. Dodáváme, že Neratovice-Byškovice jsou šesté v tabulce, Libiš až čtrnáctá.

Point

Sdílej své tipy skvělých fotbalových destinací!

A taky nějaké info, co za to můžeš dostat.

Pošli : tip!
reporty z akcí: