"Zeměpisec" Bílek, "zlatý" déšť s Nigérií a hvězdný comeback. Co nejvíc zahýbalo sítěmi?

Většina hráčů se po náročné sezoně už dávno sluní u moře, ve světě českého i zahraničního fotbalu se ale stále něco děje. Sociálními sítěmi tak má zkrátka stále co hýbat. Jaký byl uplynulý týden?

Slavia ukázala nové dresy. Velké změny? Ne. Jen pár klikyháků

V Edenu to na jaře pěkně zhoustlo a novinami létala jedna bomba za druhou. Jaroslav Tvrdík zachoval poker face. A jako by se nechumelilo, představil teď nové dresy Slavie pro příští fotbalovou sezonu. Místo „zastaveného“ hlavního sponzora CEFC se na nich skví reklamní „nálepka“ nového - Citic Group. Víc ani ťuk. Ale co, vždyť vlastně o nic nejde. Je to přece jen pár písmenek. A pro fanoušky a jejich duševní zdraví je lepší víc nevědět.

https://www.instagram.com/p/BjwHZiCA5Xm/

Repre srazila vaz Nigérii. Smůla, že se forma uráčila pozdě

„Počasí, že by psa nevyhnal a já tu dřu, že skoro potím krev. A ještě vlastně zbytečně.“ To si možná říkal Jakub Jankto v přátelskému duelu proti Nigérii. Větru a dešti sice poručit nemohl, alespoň ale přispěl k senzačnímu výsledku. Česká reprezentace porazila statné Afričany hubeným výsledkem 1:0 a připsala si cenný skalp účastníka blížícího se MS. V Rakousku národnímu týmu zapršelo štěstí. Škoda, že nesprchlo o pár měsíců dřív.

https://www.instagram.com/p/BjsbBKYBzQH/?hl=en&taken-by=ceskarepre

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Náš FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně