Tipovačka na Přihraj jde do čtvrtého kola

09. 08. 2018 / Michal Janoštík

První tři kola Tipovačky jsou za námi. Několika fanouškům jsme už ceny rozdali a zdaleka ještě nekončíme. Tipovat můžeš další kolo.

V minulém týdnu tři tipující překročili hranici padesáti bodů a obsadili díky tomu první tři místa, za které obdrželi sázenky k Fortuně. Kromě toho si ale vytořili i skvělou startovní pozici pro vítězství v tipérovi měsíce. Na toho čeká základní fanouškovská výbava některého z klubů FORTUNA:LIGY či FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.

Nejlépe se v minulém kole předvedl tipér Jakub Hradil. Ten přesně trefil obě remízy kola, tedy Zlína s Jabloncem i Liberce s Teplicemi. Ve všech ostatních utkáních určil správného vítěze a dvakrát i správný gólový rozdíl, opravdu skvělá práce!

Co nás čeká v tomto kole? Mladá Boleslav v pátek večer vyzve lídra tabulky pražskou Slavii. V sobotu se od 17 hodin představí všechny týmy, které ještě nemají ani bod. Dukla se to pokusí změnit na hřišti Příbrami, Opava zabojuje v brněnském azylu proti Liberci a Karviná se bude pokoušet o překvapení v Jablonci. Od sedmi je na řadě naopak souboj ještě neporažených. Plzeňská Viktoria vyzve Zlín.

Ani v neděli nepřijde fanoušek zkrátka. Ve tři hodiny ji začne moravský souboj mezi Slováckem a účastníkem předkola Evropské ligy Olomoucí. Hned poté přivítají Teplice Na Stínadlech zatím vítěznou Spartu. Čtvté kolo FORTUNA:LIGY zakončí bitva mezi Bohemians a Baníkem.

Pokud bys u některého ze zápasů váhal, jaký výsledek tipnout, nech si poradit od herce a spisovatele Davida Vávry, který byl hostem na 02 TV.

Rozhodně se bude na co dívat. Proč si to tedy ještě neokořenit možností získat volné sázenky od Fortuny a zabojovat třeba i o dres oblíbeného celku? Pro všechny uživatele, kterým bylo již osmnáct let, pro to máme skvělou příležitost. Tak honem do toho, čtvrté kolo již brzy startuje!

#Zaměřeno na fanoušky
Nejnovější : články