Tipovačka na Přihraj jde do čtvrtého kola

První tři kola Tipovačky jsou za námi. Několika fanouškům jsme už ceny rozdali a zdaleka ještě nekončíme. Tipovat můžeš další kolo.

V minulém týdnu tři tipující překročili hranici padesáti bodů a obsadili díky tomu první tři místa, za které obdrželi sázenky k Fortuně. Kromě toho si ale vytořili i skvělou startovní pozici pro vítězství v tipérovi měsíce. Na toho čeká základní fanouškovská výbava některého z klubů FORTUNA:LIGY či FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.

Nejlépe se v minulém kole předvedl tipér Jakub Hradil. Ten přesně trefil obě remízy kola, tedy Zlína s Jabloncem i Liberce s Teplicemi. Ve všech ostatních utkáních určil správného vítěze a dvakrát i správný gólový rozdíl, opravdu skvělá práce!

Co nás čeká v tomto kole? Mladá Boleslav v pátek večer vyzve lídra tabulky pražskou Slavii. V sobotu se od 17 hodin představí všechny týmy, které ještě nemají ani bod. Dukla se to pokusí změnit na hřišti Příbrami, Opava zabojuje v brněnském azylu proti Liberci a Karviná se bude pokoušet o překvapení v Jablonci. Od sedmi je na řadě naopak souboj ještě neporažených. Plzeňská Viktoria vyzve Zlín.

Ani v neděli nepřijde fanoušek zkrátka. Ve tři hodiny ji začne moravský souboj mezi Slováckem a účastníkem předkola Evropské ligy Olomoucí. Hned poté přivítají Teplice Na Stínadlech zatím vítěznou Spartu. Čtvté kolo FORTUNA:LIGY zakončí bitva mezi Bohemians a Baníkem.

Pokud bys u některého ze zápasů váhal, jaký výsledek tipnout, nech si poradit od herce a spisovatele Davida Vávry, který byl hostem na 02 TV.

Rozhodně se bude na co dívat. Proč si to tedy ještě neokořenit možností získat volné sázenky od Fortuny a zabojovat třeba i o dres oblíbeného celku? Pro všechny uživatele, kterým bylo již osmnáct let, pro to máme skvělou příležitost. Tak honem do toho, čtvrté kolo již brzy startuje!

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně