Překonej rekord na fotbalové střelnici, tentokrát jedeme se zábavnou fanzónou do Teplic

Na Dukle se na Fortuna fotbalovou střelnici stála řada. Celkem se jí zúčastnilo 15 mančaftů a přes 80 hráčů. Tepličtí fotbalisté překonali brankáře osmkrát a stanovili nový rekord. Přijmeš výzvu a zvládneš je překonat?

Fotbalová střelnice míří do Teplic. V neděli od 16 hodin budeme na Stínadlech před atraktivním zápasem Teplice : Sparta.

Na Julisce vstřelili profesionální fotbalisté z Dukly Filip Rada, Marek Hanousek, Daniel Tetour, Branislav Miloševič, David Douděra a Martin Chlumecký sedm gólů. Dorovnat ji na Julisce dokázal jediný tým. Tři borci s názvem Trosky.

Nový rekord teď nově stanovili fotbalisté Teplic. Jan Shejbal, Pavel Moulis, Patrik Žitný, Jan Hošek, Daniel Trubač a Siim Luts se proti brankáři Honzovi Weberovi trefili za minutu hned osmkrát! Několikanásobného mistra světa ve footbagu čekalo za trest sto nožiček.

Fanoušci v Teplicích teď mají jedinečnou šanci ukázat, že jsou na tom fotbalově ještě líp. Stačí, aby za limit jedné minuty dali na fotbalové střelnici víc než osm gólů.

Není to ale tak jednoduché. Jeden hráč nadhazuje míč o trampolínu a další střílí z voleje, navíc v cestě stojí brankář. Dát co nejvíce branek pod tlakem časové tísně dá zabrat.

Každý z účastníků Fortuna fotbalové střelnice se může těšit na ceny. Nejlepší tým dostane poukaz na sázení v hodnotě 10 000 korun. Tak co už trénuješ?

Nezapomeň, v neděli od 16 hodin bude fotbalová střelnice připravená na Stínadlech. Tým střelnice s Fortuna girls se už těší.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně