Pavlenka a Škriniar slaví úspěchy, Ibrahimovič viděl červenou, song k mistrovství světa je venku

25. 05. 2018 / Redakce

Článek náhled

Foto: Instagram/Jiří Pavlenka

Co hýbalo sociálními sítěmi v uplynulém týdnu? Český výkonnostní fotbal, Jiří Pavlenka se objevil mezi top gólmany bundesligy a Milan Škriniar odehrál v Interu kompletní sezónu

Fair play v pralese dobyla internet

Český výkonnostní fotbal byl na sítích zase po čase pořádně vidět a to v dobrém světle. V páté české lize totiž fotbalista TJ Sokol Lhota Jan Končal zakopl míč před naprosto prázdnou brankou po nekontrolovaném střetu dvou hráčů soupeře. Video umístil na twitter účet Troll Football a nasbíral u něj přes 2,5 tisíce retweetů a přes 4,5 tisíce reakcí.

Jiří Pavlenka oceněn mezi top brankáři bundesligy

Ani s koncem Petra Čecha u reprezentace se nemusejí čeští fanoušci obávat, česká brankářská škola totiž vychovala dostatek dalších talentů. Jedním z nich je zajisté i gólman Werderu Brémy Jiří Pavlenka, který v letošní sezóně udivoval německou bundesligu skvělými zákroky a nakonec byl i vyhodnocen jako jeden z pěti nejlepších brankářů celé soutěže.

Oficiální song k letošnímu šampionátu je na světě, podílel se na něm i Will Smith

Na oficiální skladby k mistrovství světa pokaždé čekají snad všichni fotbaloví fanoušci. Letošní hit léta už je venku a po Shakiře a Pitbullovi se do jeho tvorby tentokrát zapojil i světoznámý herec a rapper Will Smith.

Červená pro Zlatana. Hvězda Galaxy nafackovala protihráči

Kolem Zlatana Ibrahimoviče se toho v posledních dnech hodně namluvilo, většina ovšem v pozitivním smyslu, když švédský kanonýr odstartoval svou americkou etapu dvougólovým večerem proti místnímu rivalovi. Tentokrát ale Ibrahimovič po šlápnutí na nohu neudržel nervy a soupeři vlepil pohlavek, rozhodčí tedy nemohl jinak než sáhnout pro červenou kartu.

Milan Škriniar překonal v Interu rekord Zanettiho. Nechyběl ani minutu

Slovenský stoper ve službách Interu Milán dosáhl v letošní sezóně skvělé mety. Nejenže postoupil se svým týmem po sedmi letech zpět do Ligy mistrů, v ligových zápasech navíc nechyběl na hřišti ani minutu. 3 420 – na tomto čísle se zastavil jeho odehraný čas.

#Stalo se
Nejnovější : články