Trosky ovládly fotbalovou střelnici na Julisce: Bylo to skvělý, stálo to za to, usmívali se vítězové

K Fortuna fotbalové střelnici přišli pořádně sebevědomí. Po pár vteřinách ale ukázali, že oprávněně. Tři borci sestavili tým s názvem Trosky a sedmi góly na fotbalové střelnici dorovnali ligové fotbalisty z Dukly.

Celkem 15 týmů a přes 80 hráčů si užilo skvělé slunečné odpoledne s fotbalovou střelnicí před dohrávkou třetího kola FORTUNA:LIGY mezi Duklou a Bohemkou. Chvílemi se na fanzónu stála řada!

Nejlepším týmem celého dne nakonec byly Trosky. Ano, tak se jmenují. Tři sympatičtí fanoušci na fotbalové střelnici dokázali za jednu minutu nastřílet sedm branek brankáři Honzovi Weberovi, několikanásobnému mistru světa ve footbagu.

Nejen, že se stali nejlepším týmem celého dne, ale zároveň dali stejně gólů jako ligoví fotbalisté Dukly. Hoši začali velmi dobře. Hned druhá rána mířila přesně k tyči a gólman se natahoval marně. Nakonec borci vstřelili sedm branek, ale bylo to pořádné drama. Ta poslední padla až tři vteřiny před koncem časového limitu.

Jako nejlepší tým si odnesli z fotbalové střelnice výhru. „Bylo to skvělý, stálo to za to. Přihráli jsem si 10 000 od Fortuny. Dali jsme sedm gólů, stejně jako hráči Dukly. Přijďte všichni,“ pochvalovali si vítězové fotbalovou střelnici.

Dokážeš to ještě líp než Trosky? Už v neděli budeme s naší fotbalovou střelnicí na teplických Stínadlech před zápasem Teplice : Sparta. Začínáme dvě hodiny před výkopem, tedy v 16:00.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně