Poslední šance Arsenalu na titul? Modlit se k Tottenhamu!

Do konce anglické Premier League už zbývají necelá 2 kola. Arsenal je sice aktuálně ve vedení, ale City mají o zápas méně a v úterý večer zajíždí na hřiště Spurs. Možná poslední šance pro Gunners?

Situace v Premier League je poměrně jasná - když City vyhrají v úterý na Tottenhamu a v neděli na domácí půdě proti West Hamu, mohou znovu po roce otevírat šampaňské.

Arsenal musí doufat, že jeho rival alespoň v jednom utkání remizuje a sám porazí v neděli na domácí půdě Everton, v tom případě by se při rovnosti bodů posunul Artetův tým na první místo díky lepšímu skóre a titul by se vůbec poprvé dostal na Emirates Stadium, protože ten ještě v roce 2004 nestál.

Fanoušci The Gunners se tak musí modlit k úternímu zápasu na Tottenham Hotspur Stadium, kde Spurs dokázali hegemona posledních let porazit čtyřikrát z posledních pěti zápasů. Neprohra kohoutů má kurz 2,93!

Manchester City však v posledních týdnech šlape jako dobře namazaný stroj a vyhrál pětkrát v řadě. Fortuna vypsala na gól Erlinga Haalanda, výhru Citizens a více než 4.5 gólů v utkání zajímavý kurz 3,20!

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Náš FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně