Vložené kolo F:L: Klíčové bitvy o titul i záchranu!

Vložené kolo FORTUNA:LIGY nabídne od úterý do čtvrtka zajímavé souboje v bojích o titul i samotnou záchranu. Sparta přivítá Baník, Slavia neoblíbenou Plzeň a Zlín si to rozdá s Dynamem.

Obrovský krok k titulu může Sparta udělat v úterý od 19:30 na zaplněné Letné proti Baníku. Priskeho týmu stačí ze tří kol získat pět bodů a výhra v kurzu 1,33 by na Letné výrazně přiblížila mistrovské počítadlo k číslu 38!

Pomoci Spartě může i plzeňská Viktoria, která Slavii porazila již dvakrát v aktuální sezoně a ve středu zajíždí znovu do Edenu, kde na podzim po dvou gólech Erika Jirky vyhrála 2:1. Aktuální kurz na gól slovenského rychlíka je pro středu 7,00!

Plzeň na pražská S v letošní sezoně umí. Kromě výhry v Edenu totiž doma porazila Spartu i Slavii. Přidá Koubkův tým další cenný skalp ve vysokém kurzu 6,20?

Další klíčový souboj o přežití čeká Zlín a České Budějovice ve čtvrtek od 17:00 v Baťově městě. Dynamo smolně padlo o víkendu v Pardubicích 2:3 a nezvětšilo náskok na poslední Zlín.

Rozdíl je aktuálně jednobodový, neboť v Karviné zachránil ševce dvougólový Lukáš Bartošák. Dokáže se překvapivý střelec Červenkova týmu prosadit i v dalším obtížném zápase?

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Náš FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně