Kdo udrží vítěznou šňůru? Ukaž, že jsi expert a vyhraj

Úvodní kola Tipovačky jsou za námi a pokračuje se dále. V dalším kole se můžeme těšit na napínavá derby či pokusy o prodloužení vítězných sérií. S Tipovačkou na webu Přihraj to bude ještě napínavější.

Třetí kolo FORTUNA:LIGY klepe na dveře a s ním i další kolo naší Tipovačky. Nezapomeňte natipovat výsledky všech zápasů a zabojovat o jednu z cen. Ve hře jsou například volné sázenky, šály či klubové dresy.

Od následujícího kola se nově bojuje i o primát Tipéra měsíce. Hráč s nejlepším odhadem od nás získá základní fanouškovskou výbavu – dres a šálu některého z klubů FORTUNA:LIGY, nebo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.

Nejlepším tipérem minulého kola se stal Jiří Ševic, který trefil hned dva přesné výsledky. Byli jimi sobotní bitvy Opavy se Zlínem a Slovácka s Baníkem. Celkově Jiří Ševic získal 47 bodů a s luxusním náskokem skončil první. Druhé místo si rozdělili Radek Haltmar a Milan Šoba, ti měli bodů 37.

Co nás čeká na českých stadionech v následujících dnech? Kolo se rozběhne v pátek, kdy Slavia, se dvěma vítězstvími za sebou, vyzve Opavu. Hosté budou v Edenu naopak bojovat o své první body. Sobotní program nabídne od pěti večer hned tři zápasy. Další dosud neomylný tým, Fastav Zlín, doma hostí Jablonec, který ještě nebodoval, stejně jako Opava. Jinak tomu už bude na dalších stadionech. Baník si to rozdá s Příbramí a Liberec ve fanouškovsky atraktivním derby pod Ještědem přivítá Teplice.

Sobotní hrací den od sedmi hodin ukončí bitva mezi prvním a čtvrtým týmem minulé sezóny. Olomoucká Sigma se pokusí na Andrově stadionu napravit nepříznivý výsledek z úvodního kola proti Slavii, proti rozjeté Plzni ji ale čeká tvrdý oříšek.

V neděli se fanoušci mohou těšit na odpolední střetnutí Karviné s Mladou Boleslaví, na které plynule naváže Sparta. Ta se bude snažit prodloužit svou vítěznou šňůru v utkání se Slováckem. V pondělí zakončí třetí kolo FORTUNA:LIGY další souboj rivalů. Tentokráte půjde o pražské derby na Julisce mezi Duklou a Bohemians.

Jak skončí obě derby? Dokáží Plzeň, Zlín, Sparta a Slavia udržet plné bodové zisky? Že je odpověď na ty otázky zřejmá? Tak v případě dovršení osmnácti let hurá na náš web, kde se stačí zaregistrovat, vyplnit své tipy na následující kolo, a může se hrát o skvělé ceny.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Náš FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně