Fotbalová radost od Aše až po Orlovou. Groundhoppík přináší tipy na NEJ zápasy

Někde mají vyostřená derby, jinde dobré pivo. Na některých hřištích překvapí skvělá atmosféra, na dalších zase přívětivý areál. Aby fotbaloví fanoušci věděli, kam je nejlepší vyrazit, Groundhoppík jim každý týden doporučí NEJ utkání z nižších soutěží.

Tři bráchové v jednom týmu nebo duel na ostří nože mezi velkými rivaly ze sousedství? Fotbalové mače všech výkonnostních úrovní nabízejí každý víkend spoustu zajímavých příběhů a oku lahodících akcí. Řada fotbalových hřišť a stadionů navíc radost ze hry podpoří i výbornou atmosférou či skvělým občerstvením.

Od toho je tu Groundhoppík, který vám vždy ukáže ty nejlepší tipy, kde strávit fotbalový víkend. Někde kvůli skvělému fotbalu, jinde pro výbornou atmosféru. Vždycky ale proto, aby si každý fanoušek fotbal a vše okolo něj co nejvíc užil. Svými nápady na nejlepší utkání ve svém okrese či kraji mohou přispět i sami příznivci. Ať už to bude zápas krajského přeboru nebo IV. třídy v okrese. A to jak v Praze či Brně, nebo v nejzapadlejší vesničce republiky.

O uplynulém víkendu Groundhoppík doporučil východočeské pohárové derby mezi dvěma blízkými městy Doudlebami a Kostelcem. Zatímco Kostelečtí se vyhřívají v krajském přeboru, Doudleby po letech slávy kopou I.B třídu. Zápas proto měl jasného favorita a pokud si někdo tipl jako vítěze hostující celek, rozhodně neprohloupil. Kostelec nasázel domácím pět branek a odvezl si do své tři kilometry vzdálené domoviny triumf i postup.

Diváci si zápas užili nejen díky krásným gólům a pěkné atmosféře derby, ale také kvůli skvělému občerstvení v podobě výborného piva a klobás, jež jsou v Doudlebách vyhlášené. Zkrátka sobota jak má být.

Těšíte se už na další víkend? Sezona se pomalu rozjíždí a zápasů bude jen přibývat. A kde jinde strávit prima víkendové dny než u zeleného pažitu. 

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně