Unikátní týden dvou derby začíná! První zastávka je MOL Cup

Začíná týden, jaký český fotbal dlouho nezažil. Pražská S sehrají hned dvě vzájemná utkání během pěti dnů! Na dvou stadionech, ve dvou soutěžích. Jako první jde na řadu čtvrtfinále MOL Cupu v Edenu.

Loňské střetnutí v MOL Cupu se uskutečnilo až ve finále a sparťané na to rozhodně nevzpomínají v dobrém. Na Letné totiž prohráli díky dvěma slepeným gólům 0:2 a jejich rival se radoval ze zisku trofeje.

Letošní cesty obou týmů se zdají býti takřka totožné. Nejprve výhra na půdě soupeře z F:NL s čistým kontem a poté výhra na hřišti ligového soka se dvěma vstřelenými góly. I když slávisté se v Hradci radovali až v prodloužení.

Poslední vzájemný zápas na podzim v Edenu nabídl velkou bitvu a nespočet žlutých karet. Uvidíme i nyní minimálně šest žlutých karet z kapsičky sudího Karla Roučka?

Oba týmy jsou v současné době na velmi podobné úrovni, pro Slavii může hrát domácí prostředí, Sparta se zase nachází momentálně v o něco větší euforii. Využijí hráči možnosti prodloužení v boji o semifinále za kurz 3,50?