Zmatky ve vedení Slavie, Dúbravka hrdinou, netradiční oznámení nominace

Co hýbalo sociálními sítěmi v uplynulém týdnu? Anglie originálně oznámila svoji soupisku pro MS. V Americe padl gól přímo po rozehrávce ze středového kruhu a rušno bylo i v českých klubech.

Budoucnost Slavie v rukou Sparty?

Sociální sítě zaplavily přes týden zprávy o nepřátelském převzetí společnosti CEFC Europe jejím věřitelem skupinou J&T Private Investments. Co to znamená ve fotbalovém světě? Z představenstva majitele Slavie byl odvolán Jaroslav Tvrdík, místo něj se v něm nyní objevuje Dušan Palcr, člen dozorčí rady AC Sparta Praha.

Dúbravka vypomohl Newcastlu se záchranou a stal se oblíbencem fanoušků

Martin Dúbravka rozehrál letošní sezónu ve Spartě Praha, na konci ledna ale přestoupil do anglického Newcastlu United a ten z boje o záchranu v Premier League vytáhl až do horní poloviny tabulky. Fanoušci tradičního klubu si jej okamžitě oblíbili a takto vyvolávali jeho jméno při rozhovoru po vítězném utkání s Chelsea.

Nepříjemná dohra remízy v Plzni, fanoušci Viktorie se dožadovali vysvětlení jarních trablů

Po remíze se Slováckem a dalším zaváhání v cestě za titulem už některým fanouškům Viktorie Plzeň došla trpělivost. Po utkání se shromáždili před recepcí stadionu a dožadovali se vysvětlení od vedení týmu. Situaci přišel uklidnit i trenér Pavel Vrba, jediné opravdové uklidnění ale zřejmě přijde až s případnou další ligovou výhrou, která by dlouhý odklad oslav ukončila.

Originální představní týmu pro MS, Anglie se vytasila s originálním videem namísto tiskové konference

Anglická reprezentace je před každým turnajem jednou z těch nejsledovanějších vůbec a samotné oznámení jmen fotbalistů vyvolených k reprezentování Albionu na nejvýznamnější celosvětové akci je ostře sledované. Letos na to šli ale v Anglii jinak a místo tradiční tiskové konference, skrze které řeší své nominace většina federací, přišla FA s originálním videem, v němž jsou jména vybraných hráčů vyslovena přímo fanoušky v nejrůznějších situacích. Příspěvky na twitteru a facebooku dokázaly jen během pár hodin nasbírat miliony zhlédnutí.

Koncentrace je důležitá ve všech situacích, zvlášť u brankářů

Gólů z vlastní poloviny už jsme všichni pár viděli, čas od času se nějaký takový povede vstřelit a většinou jdou na vrub nekoncentraci brankáře. V americké lize se podobný zásah podařil Rafaelu Garciovi v dresu New Yorku Cosmos, gólmana ale nachytal netradičně hned po rozehrávce ve středovém kruhu. Být to na začátku utkání, šlo by zajisté o jeden z nejrychleji vstřelených gólů vůbec…

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně