Fortuna fotbalová střelnice startuje. Překonej ligové fotbalisty a staň se hrdinou

Ukaž se svou partou fotbalové umění, překonej ligové fotbalisty a soutěž o hodnotné ceny. Přichází fanzóna od Fortuny, která nemá v České republice obdoby.

Chceš si užít fotbalovou zábavu a ještě se stát hrdinou svého týmu? Zúčastni se Fortuna Fotbalové střelnice. Je to jednoduché.

Stačí sestavit tým od dvou do deseti hráčů a počkat, až střelnice zavítá na tvůj stadion. S naší fanzónou zavítáme postupně do všech měst, ve kterých se hraje FORTUNA:LIGA.

A začínáme v pondělí v rámci malého pražského derby na Julisce. Hráči jako Filip Rada, Marek Hanousek, Daniel Tetour, Branislav Miloševič, David Douděra a Martin Chlumecký si zkusili střelnici již v týdnu a stanovili hladinu, kterou mají fanoušci před pondělním utkáním překonat. Nastříleli celkem sedm gólů. Budeš se svými kamarády v pondělí lepší a vstřelíte více branek? Přijď si zahrát až o deset tisíc korun!

Princip střelnice je jednoduchý. Soutěžní týmy si o trampolínu nahazují míče a snaží se střelou z voleje překonat brankáře. Tím bude i v pondělí freestyle fotbalista a mistr světa Jan Weber. Fanoušci soutěží proti profíkům z FORTUNA:LIGY. Vyhrává ten, kdo dá za minutu více gólů.

Díky Fortuna Fotbalové střelnici můžeš přihrát dalším fanouškům svého klubu zajímavé ceny. Vyhrajte například se svým týmem desetitisícový voucher do fanshopu. Střelnici si může přijít vyzkoušet každý už dvě hodiny před začátkem utkání, tedy v pondělí 6. srpna od 16 hodin. Fanzónu najdeš přímo na hřišti pražské Dukly na atletickém oválu za brankou.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně