Klíčový zápas kvalifikace! Uhrají Češi plichtu s Moldavskem?

Je tu závěr kvalifikace o EURO 2024 v Německu. Národní tým čeká v Olomouci Moldavsko a po remíze v Polsku mu k postupu stačí pouze remizovat. Na co před pondělním zápasem vsadit?

Po sedmí odehraných zápasech má český tým na kontě 12 bodů a je na druhém místě, Moldavsko je s deseti body čtvrté. Oba týmy v posledním utkání remizovali 1:1.

Češi díky Součkově gólu v Polsku a Moldavané doma s Albánií. V Olomouci tak bude družině Jaroslava Šilhavého už bez hříšníků Coufala, Kuchty a Brabce stačit remíza.

Pro Moldavany půjde v Olomouci o druhé utkání v České republice. Na to první v rámci kvalifikace na EURO do Portugalska z roku 2003 ale rozhodně nevzpomínají v dobrém.

Shodou okolností také na Andrově stadionu prohráli vysoko 0:5, když se trefili Šmicer, Koller, Štajner a dvakrát Lokvenc. Uvidí Olomouc gólové hody i po dvaceti letech? Alespoň čtyři góly jsou na kurzu 2,80.

Jak už jsme psali před soubojem v Polsku, v českých zápasech je vidět poměrně málo rohových kopů. Z posledních deseti případů jich nebylo ani jedenáct hned devětkrát!

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Náš FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně