První český mečbol! Oslavíme postup na EURO už v Polsku?

Národní tým se v pátek představí ve Varšavě v další klíčové bitvě o EURO. V případě, že družina Jaroslava Šilhavého vyhraje a Moldavsko ztratí doma s Albánií, může si český tým balit kufry do Německa!

Rozporuplná kvalifikace národního týmu má poměrně reálný šťastný konec a účast na EURU v Německu příští léto. Češi si ji mohou zajistit už v pátek, když od 20:45 vyhrají v Polsku a zároveň Moldavsko ztratí doma s Albánci.

Zápasy se sousedními Poláky nám dlouhodobě vychází, z posledních pěti případů se český tým radoval hned čtyřikrát. Vzpomenout bychom měli na výhru 1:0 na polském EURU 2012 či na bleskový nástup a březnovou výhru 3:1 v Edenu.

Dlouhých 15 let čeká polská družina na zápas, ve kterém by proti českému týmu udržela čisté konto. Od té doby inkasovala v šesti zápasech devět gólů. Trefí se čeští střelci ve Varšavě alespoň dvakrát s kurzem 2,93?

Družina zkušeného kouče Jaroslava Šilhavého ve svých zápasech dlouhodobě neukazuje příliš rohových kopů. Bude jich maximálně devět i tentokrát v kurzu 1,58?

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Náš FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně