Tipuj a vyhrávej s Přihraj

26. 07. 2018 / Michal Janoštík

Článek náhled

Chceš získat lístky na utkání FORTUNA:LIGY, šály či dresy oblíbeného týmu nebo máš prostě jen rád výzvu? Jestli ano, Tipovačka Přihraj je právě pro tebe. Poměř síly s ostatními a každé kolo zabojuj o skvělé ceny.

Volné sázenky, vstupenky na FORTUNA:LIGU, FORTUNA: NÁRODNÍ LIGU či suvenýry z fanshopů. O to vše se hraje. Co je k tomu potřeba? V případě dovešení věku 18 let se registrovat na našem webu a následně natipovat výsledky všech osmi zápasů jednotlivého kola nejvyšší fotbalové soutěže. Pokud uživatel trefí všechny, ceny má zajištěné. To však může být někdy pořádný oříšek. 

Výhru lze získat i bez všech správných tipů. Stačí se pouze umístit do osmého místa mezi nejúspěšnějšími tipéry. Jak se vůbec tipování boduje? Pojďme se na to podívat!

Systém bodování

10 bodů: uhodnete přesný výsledek zápasu (tip 1:2, výsledek 1:2)

8 bodů: trefíte vítěze zápasu/remízu a přesný brankový rozdíl (tip 1:2, výsledek 2:3)

7 bodů: trefíte vítěze zápasu/remízu a počet branek v zápase (tip 1:2, výsledek 0:3)

5 bodů: trefíte vítěze zápasu/remízu (tip 1:2, výsledek 0:4)

2 body: trefíte správný počet branek v zápase (tip 1:2, výsledek 3:0)

0 bodů: všechny ostatní varianty (tip 1:2, výsledek 0:0)

Co za zápasy nás čeká ve druhém kole FORTUNA:LIGY? V pátek začneme utkáním mezi Mladou Boleslaví a Olomoucí. V sobotu se můžeme těšit na utkání mezi Příbramí a Bohemians, Opavou a Zlínem, Slováckem s Baníkem či Slavie s Karvinou. Nedělní program odstartují Teplice s Duklou a večer jej zakončí šlágr mezi Jabloncem a Spartou. Třešnička na dortu ke konci. Plzeň v pondělí vyzve Liberec.

Nejlépe tipujícím byl v minulém kole Martin Biskup, který trefil přesný výsledek duelu Příbrami s Teplicemi, Sparty s Opavou a Bohemians se Slováckem. S 54 body měl 6 bodů náskok před druhým Martinem Kovandou a Panajotisem Vlachopulosem.

Dokážeš to lépe a zabojuješ o zajímavé ceny? Tak hurá na web, vše je zdarma, nemůžeš nic ztratit! Přejeme šťastné tipy.

#Stalo se
Nejnovější : články