Tipuj a vyhrávej s Přihraj

Chceš získat lístky na utkání FORTUNA:LIGY, šály či dresy oblíbeného týmu nebo máš prostě jen rád výzvu? Jestli ano, Tipovačka Přihraj je právě pro tebe. Poměř síly s ostatními a každé kolo zabojuj o skvělé ceny.

Volné sázenky, vstupenky na FORTUNA:LIGU, FORTUNA: NÁRODNÍ LIGU či suvenýry z fanshopů. O to vše se hraje. Co je k tomu potřeba? V případě dovešení věku 18 let se registrovat na našem webu a následně natipovat výsledky všech osmi zápasů jednotlivého kola nejvyšší fotbalové soutěže. Pokud uživatel trefí všechny, ceny má zajištěné. To však může být někdy pořádný oříšek. 

Výhru lze získat i bez všech správných tipů. Stačí se pouze umístit do osmého místa mezi nejúspěšnějšími tipéry. Jak se vůbec tipování boduje? Pojďme se na to podívat!

Systém bodování

10 bodů: uhodnete přesný výsledek zápasu (tip 1:2, výsledek 1:2)

8 bodů: trefíte vítěze zápasu/remízu a přesný brankový rozdíl (tip 1:2, výsledek 2:3)

7 bodů: trefíte vítěze zápasu/remízu a počet branek v zápase (tip 1:2, výsledek 0:3)

5 bodů: trefíte vítěze zápasu/remízu (tip 1:2, výsledek 0:4)

2 body: trefíte správný počet branek v zápase (tip 1:2, výsledek 3:0)

0 bodů: všechny ostatní varianty (tip 1:2, výsledek 0:0)

Co za zápasy nás čeká ve druhém kole FORTUNA:LIGY? V pátek začneme utkáním mezi Mladou Boleslaví a Olomoucí. V sobotu se můžeme těšit na utkání mezi Příbramí a Bohemians, Opavou a Zlínem, Slováckem s Baníkem či Slavie s Karvinou. Nedělní program odstartují Teplice s Duklou a večer jej zakončí šlágr mezi Jabloncem a Spartou. Třešnička na dortu ke konci. Plzeň v pondělí vyzve Liberec.

Nejlépe tipujícím byl v minulém kole Martin Biskup, který trefil přesný výsledek duelu Příbrami s Teplicemi, Sparty s Opavou a Bohemians se Slováckem. S 54 body měl 6 bodů náskok před druhým Martinem Kovandou a Panajotisem Vlachopulosem.

Dokážeš to lépe a zabojuješ o zajímavé ceny? Tak hurá na web, vše je zdarma, nemůžeš nic ztratit! Přejeme šťastné tipy.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně