Šlágr na páteční večer! Bayern hostí Leverkusen

Klubový fotbal je po reprezentační přestávce konečně zpátky a v Bundeslize bude hned k vidění souboj jediných dvou stoprocentních týmů o první místo. Do Mnichova přijede Bayer Leverkusen!

Bayern nezačal sezonu úplně ideálně, když v německém Superpoháru nestačil v domácí aréně na Lipsko 0:3, vstup do ligové soutěže se mu ovšem povedl. Nejprve vyhrál v Brémách 4:0, poté si doma poradil s Augsburgem 3:1 a naposledy vyhrál i na půdě Mönchengladbachu (2:1).

Ofenzivní otěže přebral hned po svém příchodu do Mnichova anglický kanonýr Harry Kane, který se trefil v dosavadních čtyřech zápasech třikrát a jeden gól připravil. Trefí se kapitán anglické reprezentace i do sítě Lukáše Hradeckého?

Povedený start zažívají i na druhé straně barikády. Tým s trojicí Čechů na soupisce vyhrál všechny čtyři soutěžní zápasy. Na úvod sezony rozstřílel v německém poháru Ottensen i díky dvěma brankám Adama Hložka 8:0.

V Bundeslize pak přetlačil 3:2 Lipsko, vysoko 3:0 vyhrál na hřišti Mönchengladbachu a naposledy si na domácím stadionu smlsnul na Darmstadtu 5:1. Z Čechů se zatím do hry podíval jen Adam Hložek, který nastoupil do všech zápasů z lavičky a zaznamenal jednu ligovou branku.

Z posledních výsledků je jasné, že se potkají dva ofenzivně laděné celky. Uvidí diváci v Allianz Aréně alespoň čtyři góly v kurzu 1,80?

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Náš FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně