Gól snů: Horváth má v Domažlicích následovníka, tachovský střelec zakončoval zády k bráně

Květen je nejen měsíc lásky, ale také nádherných gólů. Střelci od třetí nejvyšší soutěže po kraj předvedli výjimečné kousky fotbalového umění. Někdo vsadil na pohotovost, někdo na techniku...

Marek Skopový

Tachov smetl na začátku května Start Luby 4:0, a to i díky nádherné ráně Marka Skopového. Nevadí, že tento hráč byl v okamžiku střely zády k bráně. Dokázal, že rána placírkou ani trocha akrobacie mu není cizí a vymetl dolní roh brány překvapeného brankáře Lub. Tato trefa by se neztratila ani v sestřihu kola Fortuna ligy.

Tomáš Čožík

Další trefa pochází z kraje, který proslavil herec Vladimír Menšík. V zápase Rousínova s Ivančicemi se z voleje nádherně trefil Tomáš Čožík. Od spoluhráče mu na nohu přistál nadýchaný centr z rohu a mistr střelec se nerozpakoval. Míč poslal o břevínko do sítě. Odstartoval tak cestu svého týmu za vítězstvím 5:1.

Michal Karlík

Také v ústeckém krajském přeboru drnčelo břevno. Míč se od něj odrazil do hřiště. S tím ale zásadně nesouhlasil hráč domácí Jiskry Modrá Michal Karlík a točenou ránu umístil přesně do šibenice. Jeho tým nakonec porazil hostující Baník Modlany 4:1.

Petr Mužík

Nádherné góly přináší i třetí nejvyšší soutěž. Ve Fortuna ČFL se potkaly Domažlice, za které v nedávné době hrál i Pavel Horváth, a Benešov. Domácí po nevídané přestřelce prohráli 4:6, ale Petr Mužík napodobil populárního záložníka Viktorie Plzeň a ladnou střelou přes zeď překvapil brankáře Benešova.

Miroslav Kučera

To Miroslav Kučera z týmu Chlumce nad Cidlinou přidal ke skvělé technice i pořádnou dávku síly. Jeho šajtle z nějakých pětadvaceti metrů nádherně zapadla za tyčku a Chlumec se radoval z vedení 1:0. To ale nakonec neudržel a prohrál s Kostelcem nad Orlicí 2:5. Brankář se po skvělé ráně natahoval marně, míč se zatřepetal v síti.

 

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně