Raubíř Vida popíchl Rusy, Neymara dostihla karma a sázka dvou superstar

Na sociálních sítích bylo znovu pořádně živo! Skandálu se dopustil chorvatský stoper Domagoj Vida, Neymara stihla za posmívání karma a zajímavou sázku uzavřeli Zlatan Ibrahimovič a Davidem Beckham.

To byl poprask! Chorvatsko vyřadilo ve čtvrtfinále domácí Rusy, do kterých si ve vítězné euforii rýpli vyhlášený bouřlivák Domagoj Vida a manažer týmu Ognjen Vukojevič. Bývalí hráči Dynama Kyjev zveřejnili na sociálních sítích video, na němž věnují svůj triumf Ukrajině. „Sláva Ukrajině! Tohle vítězství je pro Ukrajinu a Dynamo Kyjev! Chorvatsko do toho,“ křičeli. Dohra? Vida dostal od FIFA jen varování, ale v semifinále si vyslechl od ruských fanoušků hlasitý pískot. Mnohem hůř dopadl Vukojevič. Kromě varování vyfasoval finanční pokutu ve výši zhruba 330 tisíc korun a chorvatský svaz jej propustil. Zkušený stoper brzy přispěchal s omluvou. „Vím, že jsem udělal chybu a rád bych se znovu omluvil ruskému lidu. Mrzí mě to. Takový je život, musíte se poučit ze svých chyb,“ sypal si popel na hlavu.   

Hodně nepovedený turnaj prožil v Rusku brazilský hračička Neymar. Nejenže se stal terčem posměchu kvůli častému simulování, ale výrok po postupu přes Mexiko se mu po následném vyřazení od Belgie vrátil zpátky jako bumerang. „Mexičané hodně mluvili mimo hřiště a teď jedou domů,“ posmíval se soupeři po vítězství v osmifinále. Kanárci ale následně tvrdě narazili a po překvapivém kolapsu s Belgií mu to Mexičané vrátili i s úroky. „Absolutní karma. Fotbal je v tomhle vždy férový, když se chováš jako profesionál na hřišti i mimo něj,“ měl jasno Carlos Salcido. „A kdo jede domů teď,“ reagoval na sociálních sítích mexický záložník Andrés Guardado. Inu, jak se říká: mluviti stříbro, mlčeti zlato...

Zajímavé hecování proběhlo na sociálních sítích před čtvrtfinálovou bitvou Švédska a Anglie. Vše začala švédská superstar Zlatan Ibrahimovič. „Hej, Davide Beckhame! Když Anglie vyhraje, koupím ti večeři kdekoliv na světě. V opačném případě ale ty koupíš, cokoliv budu chtít z Ikey,“ navrhl se zmíněním světoznámé nábytkářské firmy z jeho vlasti. „Vezmu tě osobně do Ikey a budeš moct koupit cokoliv do svého sídla v Los Angeles,“ zareagovala pohotově ikona anglického fotbalu. A co si přál bývalý mistr v zahrávání přímých kopů, pokud by vyhrála Anglie? „Přijdeš na náš reprezentační zápas do Wembley v anglickém dresu a o poločase si dáš rybu s hranolkami,“ žertoval. Sázku nakonec vyhrál Beckham, protože rozjetý Albion vyhrál 2:0. Dodrží Zlatan zajímavou sázku, jež se stala hitem mistrovství?

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně