Souboj o první místo je tu! Probere se Plzeň v Edenu?

Šlágr nejen třiadvacátého kola FORTUNA:LIGY je tady! Již v sobotu večer se Plzeň představí v pražském Edenu, kde se bude snažit vymanit z výsledkově nepovedeného startu jara a dostat se zpět na první místo soutěže.

Sešívaní mají ve šlágru co napravovat. Naposledy totiž prohráli v Českých Budějovicích 0:1 a zaznamenali první ligovou prohru od začátku října. I tak stále drží první místo tabulky, na svého soupeře má náskok jednoho bodu. O další bod zpět je pak věčný rival z pražské Letné.

Povedené jaro zatím ani zdaleka neprožívá plzeňská Viktoria, jež z šesti jarních zápasů hned dvakrát a jednou remizovala. Naposledy na domácí půdě uhrála jen výsledek 1:1 s olomouckou Sigmou. 

Poslední vzájemné měření sil dopadlo jasnou výhrou Plzně. Utkání ovlivněné brzkým vyloučením Eduarda Santose a nařízenou penaltou vyhráli Bílkovi svěřenci 3:0. A mohli tak oslavit první výhru nad rivalem od února 2019. Po Chorém se trefil ještě Mosquera a Kalvach.

Slavia je na domácím hřiště úplně jiný tým než venku. Doma vyhrála všech jedenáct zápasů v letošní ligové sezoně a například si zde poradila i se Spartou vysoko 4:0. Proto je na výhru svěřenců Jindřicha Trpišovského kurz 1,63.

Tradičně vypjatý duel by mohl nabídnout i červenou kartu. Za poslední čtyři zápasy jich rozhodčí udělili hned pět.

Domácí trenér bude mít k dispozici i druhého nejlepšího ligového střelce. Mick van Buren poslal míč do sítě soupeřů už jedenáctkrát. Další gól je v hodně zajímavém kurzu 3,20.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Náš FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně