Francouzi jsou mistři světa a Macron kvůli tomu zmokl. Slavii utekla hvězdná posila

Uplynulý týden byl jako obvykle bohatý na spoustu fotbalových událostí. Zatímco světu vládlo finále světového šampionátu, v Čechách vrcholila příprava na start ligy. Nejvíc zaujali mistři světa z Francie či Putin a příhoda s deštníkem. Co ještě zavlnilo sítěmi?

Paříž na nohou. Francouzi jsou světovými šampiony

Tak tohle bylo něco. Francouzi před finále MS vyrazili do ulic a zaplnili spoustu vyhlášených míst, kde sledovali, jak si jejich miláčci povedou v třaskavé bitvě proti Chorvatsku. Když rozhodčí Pitana naposledy foukl do píšťalky a posvětil tak vítězství Griezmanna a spol., propukly po celé Francii bujaré oslavy. Tisíce lidí se tísnily i na slavném Champs Elysée, kde panovala vskutku pohádková atmosféra. Na našlapanou pařížskou třídu zkrátka byla radost pohledět.

https://www.instagram.com/p/BlSs63AHWY-/?tagged=champselys%C3%A9e

Je libo deštník? Putina schovali, prezident a prezidenta mokli

Ostuda jak ….. Ne ani jak Brno, ale daleko větší. A před zraky celého světa. Bez ní by to však asi nebyl ten správný šampionát. Když se nad stadionem Lužniky po finále mezi Francií a Chorvatskem zatáhlo, ještě se nic nedělo. Jakmile začaly hrací plochu i provizorní pódium pro předávaní trofejí zkrápět provazce deště, bylo zaděláno na průšvih. Zatímco nad ruským prezidentem se okamžitě rozevřel deštník, francouzský prezident Macron a chorvatská prezidentka … hodnou dobu mokli. Co na to říct. Hlavně, že mezinárodní hanba je v suchu. A taky děkovat, že se to nestalo obráceně. To by totiž nebyla jen voda na prezidentech, ale oheň na střeše.  

https://www.instagram.com/p/BlSvWrulcDj/?tagged=putinumbrella

Francouzské oslavy nebraly konce. Hustý déšť nevadil                                                                                                                                                    

Francouzi se po dvaceti letech dočkali a poprvé od roku 1998 zvedli nad hlavy trofej pro fotbalové mistry světa. Následné oslavy nebraly konce. Na hřišti se křičelo, tančilo i plakalo. Slušný humbuk francouzský tým udělal všude, kam přišel. Na hřišti, na tiskové konferenci, při setkání s fanoušky. Při slavení nevadil ani hustý déšť, který zaskočil Lužniky krátce po závěrečném hvizdu. Aby také ne. Celebraci světového primátu přece nejde ošidit.

https://www.instagram.com/p/BlXoeOhgEjs/?tagged=worldcup

"Pět" minut a konec. Trézéguet utekl z Edenu. Vrátil se za lepším

Trošku čára přes rozpočet. V Edenu už se těšili na novou posilu. Egyptský záložník Trézéguet, který se letos zúčastnil i světového šampionátu v Rusku, přijel do Prahy na zdravotní prohlídku a vše nasvědčovalo tomu, že si ve Slavii plácne. Opak se ale stal pravdou. Turecká Kasimpasa, kde fotbalista hraje, totiž nabídla lepší podmínky a Trézéguet se ihned z Vršovic pakoval pryč. Slavia si tak v seznamu posil mohla tentokrát místo zelené fajfky zaškrtnout jen černý křížek smůly.

https://www.instagram.com/p/BlXfx5zAqEB/?taken-by=isportcz

Limberský a Petržela na výletě. Špílmachři a průšviháři sekají latinu

Jen tak lážo plážo a pohoda jahoda. Příprava na novou sezonu sice ve všech klubech vrcholí, je ale také třeba dbát i na odpočinek. Ten si rádi dopřáli plzeňští David Limberský a Milan Petržela. A trenér Vrba si mohl mnout ruce. Volno totiž využili k aktivnímu relaxu a chovali se navíc zcela příkladně. Snad neměli kousek od lehátka zaparkované auto a plechovky s Plzní schované pod ním.

https://www.instagram.com/p/BlJDIpoltpI/?taken-by=davidlimbersky

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně