Souboj tápajících gigantů i rozjetých mašin. Vybíráme zajímavé kurzy na Premier League

Nejvyšší anglická soutěž pokračuje svým 21. kolem a k vidění bude řada skvělých zápasů! Víkendový program otevře duel spících obrů mezi Liverpoolem a Chelsea a nedělní podvečer bude patřit šlágru mezi vedoucím Arsenalem a rozjetými svěřenci Erika ten Haga.

Hodinu a půl po sobotním obědě přijede Chelsea na Anfield Road a oproti všem předsezónním předpokladům to bude souboj pouze o deváté místo nejvyšší anglické soutěže. Kloppovým svěřencům se nedaří, prohráli v Premier League dvakrát za sebou a na příčky zaručující účast v Lize mistrů ztrácí deset bodů. Přesto jsou v kurzu 1,90 favoritem střetnutí. 

Na druhé straně londýnská Chelsea má nemalé problémy s marodkou a v novém roce vyhrála pouze jeden z pěti soutěžních zápasů, když minulou neděli doma porazila Havertzovým gólem Crystal Palace 1:0. Problémem Potterova mužstva je v posledních zápasech hlavně ofenziva. Více než jednu branku vstřelili Modří naposledy v závěrečném utkání loňského roku. Proto méně než 1.5 branky v kurzu 1,41 nevypadá vůbec špatně.

Trefou vedle by nemusela být ani remíza s kurzem 3,80. Plichtu nabídly poslední čtyři zápasy Reds proti Blues.

Snad všechny fotbalové oči v Anglii směřují k nedělnímu šlágru mezi Arsenalem a Manchesterem United, který vypukne v 17:30 na Emirates. Kanonýři v lize naposledy prohráli na začátku záři, shodou okolností na stadionu United 1:3. Nyní jsou však na prvním místě soutěže s pětibodovým  náskokem na Citizens. 

Poslední vzájemná utkání rozhodně nebývají zákopovou válkou, za poslední tři západy padlo rovnou 13 branek. Tak proč nezkusit více než 3.5 branky v zajímavém kurzu 2,80? 

United v posledním utkání na hřišti Crystal Palace přišli v závěru hned o dvě klíčové věci. V 80. minutě dostal pátou žlutou kartu v sezoně Casemiro, což znamená, že se ho šlágr proti týmu Mikela Artety týkat nebude. A po gólu v nastaveném čase přišli Rudí ďáblové i o výhru. Favoritem zápasu je v kurzu 1,86 celek z Londýna.

Šest, respektive sedm žlutých karet z posledních vzájemných zápasů dává tušit, že by sudí Taylor mohl vytáhnout žlutou kartu ze své kapsičky alespoň pětkrát v kurzu 1,94.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Náš FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně