Sparta vyhrála v Plzni. Zdolá i Slovácko?

Sparta po 11 letech vyhrála v Plzni a živí naději na udržení v boji o titul. Ve středu ji čeká dohrávka se Slováckem. Druhá výhra s těžkým soupeřem v řadě by Letenské mohla pořádně nakopnout. Jak to vypadá z pohledu sázek?

"Dánský lodivod, Brian Priske, v minulém kole konečně ukázal, že má Spartě, co dát. Jeho svěřenci dokázali jako první v sezóně zvítězit v Plzni (1:0). Klíčem ke třem bodům byla změna rozestavení, čímž protivníka nepříjemně zaskočil. Zároveň dokázal eliminovat důležité hráče soupeře, prospěla i skutečnost, že sestava byla hodně urostlá a defenzivně laděná." říká expert Fortuny Roman Kovařík.

"Sparta rozhodla ze standardní situace, ve kterých se zlepšuje, a to navzdor faktu, že chyběl v sobotu Höjer. Před Slováckem tak tým každopádně získal sebevědomí, pro soupeře navíc bude méně čitelný. Klub z Letné by na tom měl být lépe i fyzicky, za posledních 14 dnů odehrál jen jeden zápas, ligový duel hráli Pražané už v sobotu," dodává Kovařík. Naproti tomu Slovácko odehrálo náročný podzim.

"Sparta má ke všemu velkou motivaci oplatit Slovácku loňské finále MOL Cupu, ve kterém vyhořela. Slovácko má naopak za sebou velice náročný podzim, ve kterém tým odehrál množství zápasů, únava je tak patrné nejen na starších hráčích. Týmu se v lize nedaří podle představ, venku je klub z Uherského Hradiště hodně průměrný. Hosté mají horší čísla jak v defenzivě, tak ofenzivě, na Letné pak tým prohrál 2 z posledních 3 duelů. Na tiket patří jednička, zápas vysílá Fortuna TV!"

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Náš FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně