Sázka na Česko se může vyplatit. Kurz proti Švýcarům se šplhá k šestce

Českou reprezentaci čeká souboj ve Švýcarsku. Ten rozhodne o tom, jestli čeští lvi zůstanou v elitní skupině Ligy národů, nebo se poroučí o úroveň níž mezi méně věhlasné národní výběry. Česko zachrání ve skupině A jedině výhra.

Kurzovým favoritem jsou jednoznačně domácí fotbalisti, na které Fortuna vypsala kurz 1,66. V tom případě by výběr fotbalistů ze země helvétského kříže mohl prát ještě o druhé místo ve skupině, pokud by Španělé neuspěli s Portugalskem.

Celé Česko ale bude držet palce borcům Jaroslava Šilhavého. Ti se potřebují po výprasku od Portugalska 0:4 zvednout. Českým vyhlídkám nepomohlo sobotní vítězství Švýcarů ve Španělsku. Bez toho by národnímu týmu stačilo ve Švýcarsku neprohrát, teď musí pro udržení v kategorii A zvítězit.

Bookmakeři ovšem nevidí vyhlídky na tříbodový zisk příliš optimisticky. Kurz se vyšplhal až na 5,80, a to zřejmě i proto, že na vítězství Česka sází jen okolo 5 % fanoušků. 

To ovšem může být ošemetné, protože Češi na Švýcary umí. Samostatné Česko se s nimi utkali pětkrát a z toho hned čtyřikrát si odneslo vítězství. Naposledy právě v Lize národů. V červnu vyhrálo 2:1 po gólu Kuchty a vlastňáku Sowa. Na více než 2,5 branky v utkání je přitom kurz 1,77.

Švýcaři budou hrozit hlavně ze standardek, což už ukázali proti Španělsku, které pokořili dvěma rohy. Prosadil se i Embolo, který je společně se Seferovičem kurzovým favoritem na vstřelení branky - 2,50. To čeští střelci jsou ohodnoceni s daleko menší pravděpodobností na vstřelení branky. Kurz 4,00 je na Schicka, 5,50 na jeho spoluhráče z Leverkusenu Hložka.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Náš FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně