Zajdi na fotbal a Přihraj si jiný pohled na fotbal od Fortuny

18. 07. 2018 / Marek Janoš

Článek náhled

Čekání je u konce. FORTUNA:LIGA konečně startuje. Se začátkem nové sezony si pro tebe Fortuna připravila soutěž o zajímavé ceny. Ve hře jsou volné sázenky i permanentky na tvůj oblíbený klub.

Fotbalové léto nekončí. Sotva skončilo mistrovství světa, už je tady česká nejvyšší soutěž FORTUNA:LIGA. A na fanoušky čeká při prvních domácích zápasech malý dárek.

Letní zápasy jsou skvělé. Dlouhé těšení je u konce, fotbal se vrací na české trávníky. Venku je ideální počasí na fotbal. Jedinou nepříjemností občas bývá ostré letní sluníčko…

Chceš se na fotbal dívat letos jinak? Fortuna bude v úvodních dvou kolech rozdávat fanouškům na stadionech sluneční brýle, na Karvinou se dokonce dostane i ve třetím kole. Od letošní sezony zkrátka pokoukání na fotbal bude ještě příjemnější. Zároveň bude probíhat soutěž pro správné fanoušky. Jak vyhrát? Je to jednoduché. Vyfoť se ve slunečních brýlích od Fortuny a fotku nahraj na facebookovou zeď Přihraj, nebo ji přidej na svůj Instagram a označ stránku Přihraj.

Každopádně nezapomeň na hashtag #Přihraj. Dohromady deset výherců s nejvyšším počtem lajků získá zajímavé ceny. Například volné sázenky od Fortuny v hodnotě 2000 korun nebo dvě permanentky na domácí zápasy svého týmu. Více o pravidlech soutěže najdeš tady. A pospěš. Pokud chceš vyhrát, musíš fotku nahrát do 6. srpna, jinak ti sázenky a další výhry utečou.

Kompletní pravidla naleznete zde.

#Fotbal jinak
Nejnovější : články