Slovácko se může přihlásit do boje o titul, proti Plzni umí

Fotbalisté Slovácka sice v posledním kole klopýtli na hřišti Českých Budějovic, přesto mohou pomýšlet na to, aby proháněli nejlepší mužstva v lize a třeba se i přihlásili od boje o titul. K tomu potřebují vyzrát na Plzeň. Doma na ni umí.

Vyrovnané čelo tabulky nabízí atraktivní podívanou. Poté, co Slavia sledovala své soupeře neobvykle z jiné než první pozice, už opět znovu kraluje nejvyšší lize. Ovšem jen o tři body před Plzní. Od té je jen dva body Sparta a na další bod Slovácko.

Moravský klubu po loňském čtvrtém místě opět hraje mezi nejlepšími, což potvrdilo nedávnou výhrou 4:0 nad Spartou. Plzeň dlouho vedla tabulku, ale po dramatické prohře 0:2 na Slavii, kdy Viktoria dohrávala jen v osmi hráčích, ztratila také doma s Olomoucí a venku v Ostravě. Chuť si spravila výhrou 6:0 nad Bohemians.

Jenže Slovácko je doma zcela suverénní. Vyhrálo sedm ze sedmi letošních zápasů se skóre 14:4. Doma udolalo naposledy Spartu a celkově je tým Martina Svědíka v dobré pohodě. Přesto je na Moravany kurz před utkáním 2,45. Proti Plzni jsou tedy mírnými favority, její šanci na vítězství vidí bookmakeři Fortuny na kurz 2,76

Vzájemné zápasy vyhrává domácí tým. Z posledních pěti vzájemných měření ve FORTUNA:LIZE se čtyřikrát radoval domácí tým. Po třech výhrách Slovácka v řadě ale poslední dva zápasy ovládla Plzeň (dvakrát 2:1).

V posledním vzájemném zápase se trefil Jean-David Beauguel, nejlepší střelec Plzně s devíti góly. Kurz, že se prosadí i proti Slovácku je 3,00. Na druhé straně je se sedmi brankami nejobávanějším střelcem Václav Jurečka s kurzem na vstřelení branky 3,60.

Pokud by se Slovácku podařilo v utkání uspět, dotáhlo by se bodově na Plzeň a udrželo by krok se Spartou a Slavií. Současně by potvrdilo, že vítězství nad Spartou nebylo náhodné. Viktoria naopak potřebuje po výsledkovém útlumu opět posbírat body, aby se udržela na dostřel Slavii.

Oba týmy jsou před soubojem takřka v plné síle, chybí hráči, kteří do utkání naskakují spíš z lavičky. Na straně domácích jsou to Mareček a Vecheta, na straně hostů Míka a Pachlopník.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Náš FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně