Manchester a West Ham znovu proti sobě. Na svou šanci číhá Alex Král

Jen tři dny po souboji v Premier League se Manchester United a West Ham utkají znovu. Pomyslná odveta je čeká v rámci ligového Carabao Cupu ve středu od 20:45. V zápase by konečně mohl nastoupit Alex Král, který na svůj první soutěžní start za Hammers stále čeká.

Carabao Cup, známý také jako EFL Cup je jednou z anglických pohárových soutěží, které se mohou zúčastnit všechny týmy z prvních čtyř lig. Vzhledem k nabitým kalendářům top kluby Premier League většinou pro zápasy Carabao nechají rotovat sestavu a dají šanci i méně vytíženým hráčům.

I proto se v poháru často dají vidět velmi překvapivé výsledky. Favoritem zápasu je přesto Manchester United s kurzem 1,52 na vítězství v normální hrací době. West Ham se ovšem určitě bude chtít zvednout po nedělní těsné prohře s rudými ďábly. Navíc s prakticky nepredikovatelnými sestavami bývá výhoda často na straně outsidera.

Přitom na kladiváře je kurz na postup 3,75. To je pro odvážnější sázkaře jednoznačně zajímavé číslo.

Dobrou zprávou je, že zápas vysílá stanice Nova Sport 1 a Fortuna na utkání poskytne rozšířenou nabídku LIVE sázek.

V posledních třech vzájemných zápasech obou soupeřů na Old Trafford padlo velmi málo branek v základní hrací době. V průměru jen jedna. Dvakrát z toho byla remíza v základní hrací době (1:1, 0:0), jednou se radovali domácí z výhry 1:0. Kurz na méně než 2,5 branky v normální hrací době je 2,22.

Zápasy Carabao ovšem můžou snadno vybočit z běžné rutiny a gólů proto můžeme očekávat i více. Že se favorit z Manchesteru trefí alespoň třikrát, je ohodnoceno kurzem 2,55. V případě West Hamu dokonce kurzem 12,0! Bookmakeři Fortuny se přiklánějí k tomu, že se oba týmy trefí. Tuto možnost ohodnotili kurzem 1,71.

Zajímavý by mohl být zápas pro české fanoušky. Do základní sestavy by se dle serveru 90min měl probojovat Alex Král. Jak už bylo zmíněno, rotace sestavou jsou v Carabao běžné. Proto se pro českého středopolaře hostujícího z Moskvy otevírá možnost se ukázat.

Kurz na to, že se Král v zápase trefí je 15,0! Nejmenším kurzem ze všech hráčů je ohodnocen s číslem 1,80 Ronaldo. Je ovšem otázka, zda jej Ole Gunnar Solskjaer nebude raději šetřit. Tomáš Souček má dle Fortuny šanci v poměru 6,50.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Náš FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně