Slavia vyzve Plzeň. Gólů ve vzájemných zápasech padá málo

Slavia má v nedělním zápase s Plzní druhou šanci stvrdit svůj třetí ligový titul v řadě. Stačit jí k postupu bude i remíza a nebude se muset ohlížet na výsledky soupeřů.

Zdá se, že získat titul je pro Slavii už jen formalita. Říká se ovšem, že poslední krok bývá ten nejtěžší. Sešívaným bude stačit bod, nebo nedělní zaváhání Sparta v Liberci.

Slavia v lize s Plzní už pětkrát za sebou neprohrála, navíc v posledních čtyřech vzájemných duelech neinkasovala. Vsadit na to, že alespoň jeden z týmů vyjde gólově naprázdno lze v kurzu 1,83.

V posledních pěti vzájemných zápasech čtyřikrát padl maximálně jeden gól. Výsledkem 1:0 skončily poslední tři vítězství Slavie. Kurz na to, že padne méně než 1,5 branky je 3,45. Za pokus by mohla být i sázka na under 2,5 v kurzu 1,83.

Pražané hrají také o to, aby udrželi svou neporazitelnost v probíhající sezoně a dokončili letošní ligový program bez jediné porážky. Tomu nahrává i fakt, že doma s Plzní nepohráli už v osmi zápasech za sebou, navíc z nich v sedmi vyhráli.

Kurz na vítězství Slavie je přesto slušný v hodnotě 1,68. Forma Plzně je ovšem také slušná. Viktoria neprohrála od začátku února a drží sérii deseti zápasů bez prohry, díky které se vrátila do boje o evropské poháry. Na její neprohru je kurz 2,26.

Největším favoritem na vstřelení branky je Jan Kuchta v kurzu 3,00. Fortuna dále ohodnocuje Stanciua kurzem 3,50 a Tecla 4,00. Na straně Plzně je kurz 4,00 na Beauguela. V minulém kole se trefil Ba Loua, na kterého je nyní kurz 6,00.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně