Změna v Özilově příběhu? Podle Turků opustí Arsenal už v zimě!

Mesut Özil ještě před nedávnem vyhlašoval společně se svým agentem, že zůstane v Arsenalu až do konce své smlouvy v létě 2021. A to přesto, že byl de facto dočasně vyřazen z kádru. Teď se začíná mluvit o jeho přestupu.

Özilovi se podařilo během koronavirové pandemie poštvat proti sobě zbytek fanoušků Arsenalu a odvrhl se od něj i klub. Údajně se tak stalo poté, co se německý záložník odmítl vzdát části platu ve chvíli, kdy se Premier League nehrála kvůli epidemii.

Zatímco všichni zaměstnanci a hráči Arsenalu si snížili platy, Özil nadále pobíral svou luxusní gáži. Pokusil se naklonit si fanoušky tím, že ze svého hradil plat maskota Gunnersauruse, kterého chtěl klub předtím vyhodit.

I přestože nehrál a byl za černou ovci, Özil plánoval zůstat v Londýně až do léta i s vyhlídkou, že by si nekopnul. To se nyní ovšem může změnit. Podle tureckých médií by měl přestoupit do Fenerbahce a podepsat 3,5letou smlouvu. 

Pokud jste přesvědčeni, že Özil se rozhodne pro setrvání v Arsenalu a dokonce za něj i nastoupí, vsaďte si na to v super kurzu 18!

Bývalá hvězda Realu Madrid by tak přišla zcela jistě o pohádkový plat 350 000 liber týdně. Na druhou stranu i pro dvaatřicetiletého veterána musí být frustrující fakt, že pouze vysedává na tribuně a nehraje.


Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně