Máme jasno o favoritovi v podještědském derby

FORTUNA:LIGA pokračuje po reprezentační pauze na plné obrátky a otevře ji duel Liberce s Jabloncem. V plánu je tento víkend dalších sedm zápasů, kvůli koronaviru vynechají jen Baník se Slováckem. Podívejme se na to nejzajímavější!


Zaměřeno na tři zápasy

Liberec : Jablonec

Slovan s týmem Petra Rady neprohraje. Přestože jde o derby, které nemá nikdy favorita, přece jen se lze přiklonit na stranu domácích. S Jabloncem prohráli jediné z posledních šesti utkání, ve třech posledních bodovali. Navíc je třeba připočíst, že ze všech 26 utkání hraných mezi oběma týmy na stadionu U Nisy, jen jednou se radoval Jablonec. Kurz na jedničku je 2,33!

Boleslav : Pardubice

Nováček válí a chystá se na krátký výjezd do Boleslavi. Naopak domácí přes velké ambice nemají dobrý start ročníku. V posledních třech kolech nevyhráli. Přesto jako daleko zkušenější ligové mužstvo mají předpoklady k tomu, aby Pardubice potrápili. Oba týmy se zatím v lize nikdy nesetkaly. Na neprohru Pardubic je kurz 2,32.

Zlín : Plzeň

Viktoriáni jedou na východ Moravy posíleni vítězstvím nad Spartou, navíc přijedou reprezentanti jako Ondrášek nabití pozitivní energií z národního týmu. Se Zlínem z posledních 7 zápasů navíc Plzeň neinkasovala v 5 utkáních. Dají oba týmy gól? Pokud věříš obraně Plzně i v tomto zápase, je na místě uvažovat nad NE v kurzu 1,94.

Zajímavosti

Bohemians : Teplice. Teplice vyhrály jediný z posledních třinácti venkovních zápasů.

Olomouc : Karviná. Olomouc doma s Karvinou neprohrála v žádném ze čtyř vzájemných utkání v lize.

Opava : Slavia. Slavia ve vzájemných utkáních nikdy neprohrála a Slezané nemají příliš dobrou bilanci. Doma vyhráli jen jeden z posledních šesti zápasů.

Brno : Příbram. Zbrojovka včetně baráže neprohrála se Středočechy šestkrát za sebou.

Sparta : Budějovice. Letenští v posledních 18 vzájemných zápasech na domácím hřišti s Dynamem neprohráli.

Baník : Slovácko. Zápas je odložen kvůli koronaviru v domácím týmu.


Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně