Juliš, Zlatan, Schick, nebo Musa? Kdo dá nejvíc gólů?

Evropská liga je tady a na dálku dojde i souboj střeleckých jmen. Skvělou formu má ve FORTUNA:LIZE sparťan Lukáš Juliš. Pokud si ji přenese do soubojů na evropských bojištích, mohl by vyzvat i ikonického Zlatana Ibrahimovice. Mezi nejlepší střelce se bude chtít v dresu Leverkusenu rozhodně přihlásit i Patrik Schick. A rozhodně nesmíme zapomenout ani na Petara Musu ze Slavie. Vsaď si na střelce v Evropské lize u Fortuny.

Jak si střelci vedou před dalším kolem?

Všechno je otevřené, všichni kanonýři jsou zatím na nule!

Zlatan Ibrahimovic je zatím stále na nule. Ve dvou kolech skupiny H nastoupil do obou zápasů, ale gól zatím nevstřelil. Největší šanci měl minulý týden proti Spartě. Kopal penaltu proti Milanu Hečovi, ale jeho střela se jen lízla o břevno a skončila za brankou!

Lukáš Juliš na tom ovšem není lépe. Spartě vstřelila ve dvou utkáních Ligy mistrů jedinou branku, o kterou se proti Lille postaral kapitán Bořek Dočkal.

Patrik Schick kvůli zranění také branku nevstřelil. Zatím do základních skupin vůbec nezasáhl. To je rozhodně pro české fanoušky zklamání.

Petar Musa Slavii nespasil proti Hapoelu Beer Ševa a neprosadil se ani v zápase s Leverkusenem, kde se stal střelcem Peter Olayinka.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně