Čeští kladiváři jdou do bitvy s Tottenhamem. Dají oba týmy gól?

Hodně zajímavý duel z českého pohledu nabídne londýnské derby. V barvách „kladivářů“ nastupují exslávisté Souček a Coufal, počet fanoušků West Hamu tak v Česku prudce roste.

Družina Davida Moyese vloni bojovala o záchranu, nyní se drží uprostřed tabulky Premier League. Po čtyřech kolech mají hosté bilanci 2-0-2, ale hodně pozitivní skóre (8:4), což je příslibem pro další zápasy. Pětičlenná obrana a dva defenzivní záložníci (Rice, Souček) pak staví nepříjemný obraný val, který může dělat potíže soupeřům s nižší kreativitou.

To ale není případ Tottenhamu.

Domácí celek má letos velice slušnou produktivitu, což potvrzují výsledky jak v lize, tak v evropských pohárech (Manchester United 6:1, Southampton 5:2, Haifa 7:2). Skvělou fazónu má především Son, který je se 6 vstřelenými brankami na čele tabulky střelců. Domácí jsou každopádně favoritem, což potvrzuje i poslední vzájemná bilance (4-0-1). Kohouti zvítězí, v utkání se ale patrně gólově prosadí oba celky, West Ham je totiž silný při standardkách i rychlém protiútoku, domácí neudrželi vzadu nulu už sedmkrát po sobě!


Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně