Král z Vršovic! Klokan Vaníček je po pěti kolech nejlepším asistentem

FORTUNA:LIGA má za sebou prvních pět utkání nové sezony. V nich byly k vidění krásné zápasy i spousta parádních akcí a gólů. Vedle branek jsou však důležité také asistence. A především jejich autoři. Na startu ročníku 2020/2021 vládne statistice nahrávek Antonín Vaníček z Bohemians Praha 1905. Ten totiž zaznamenal hned tři asistence a stal se Přihraj:Králem asistencí.

Vrchní nahravač z Vršovic i v celé lize. Tím by se mohl momentálně honosit Antonín Vaníček. Záložník z řad pražských Bohemians prozatím naskočil ve FORTUNA:LIZE do čtyř z pěti zápasů, ve kterých zapsal do statistik tři gólové nahrávky.

A právě trio asistencí udělalo z dvaadvacetiletého klokana muže s označením Přihraj: Král asistencí. Vaníček svým počinem předčil všechny fotbalisty v lize a navíc překonal i svá čísla z uplynulých dvou let. Loni i předloni pokaždé skončil u jedné branky a tří asistencí. Teď je má na kontě po pouhé čtveřici zápasů. Všechny nahrávky navíc stihl v jednom utkání – v úvodním kole ligy, kdy Bohemians udolali Mladou Boleslav 4:0. Právě Vaníček byl hned u tří branek svého celku.

V následujících pěti kolech tak mladá hvězda z Vršovic nastoupí do prvoligových duelů s označením Přihraj:Král asistencí na rukávu. Jeho dres bude po konci sezony vydražen a výtěžek poputuje do Nadačního fondu Zelený život. A to chce potlesk.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Náš FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně