Tři překvapení FORTUNA:LIGY. Tohle by před startem tipoval málokdo

Úvodních šest kol FORTUNA:LIGY je za námi. Začíná druhá reprezentační pauza a je na čase udělat malou inspekci českou nejvyšší soutěží. Vybrali jsme tři překvapení, která donutila pozvednout obočí nejednoho experta.

Lukáš Juliš táhne Spartu

Kdo by to byl před startem ročníku čekal. Téměř zapomenutý Lukáš Juliš se vrátil do Sparty a v šesti zápasech dal šest gólů. Stal se tahounem Letenských a útočníkem číslo jedna. Na startu letošní sezony dal téměř polovinu ze všech svých gólů v dresu Sparty za šest sezon.

Odpich Pardubic

Nováček a navíc v azylu? To nevypadá na dobrý start. Jenže Východočeši ukázali bojovné srdce a jsou v horní polovině tabulky. Nejen, že jako jediní zatím obrali o body Slavii, ale v Ďolíčku dokázali porazit Teplice i Liberec a navíc přivést plnou bodovou palbu ze Slovácka. Za nás určitě palec nahoru.

Látalova kouzla

A pak je tu úspěch Sigmy. Trenér Radoslav Látal přes drobné změny v kádru dokázal postavit tým, který má jasně danou herní tvář a drží se zatím v závěsu za top 3. Prohrál jen se Spartou a vzal body Plzni, k tomu porazil Liberec, Bohemku, Brno i Zlín. To je slušná šňůra. Dokážou Hanáci navázat na sezonu 2017/2018, která je dovedla až do předkol Evropské ligy?


Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně