FORTUNA:LIGA je po pauze zpět. Pražská S zatím jediná neklopýtla

FORTUNA:LIGA po reprezentační pauze opět rozjíždí rychlík ostrých zápasů. Ve 3. kole se bude rozhodně na co dívat. Slavia bude chtít potvrdit formu z prvních dvou utkání, Plzeňští naopak hodlají vylepšit výsledkovou bilanci. Velký svátek se chystá v Karviné, kam přijede Sparta. Poradíme ti, jak tipovat a vyhrát třeba i 1 100 000 Kč!

Nejvyšší fotbalová soutěž o víkendu pokračuje 3. kolem a i tentokrát nabídne los velmi zajímavé zápasy. Sparta a Slavia prozatím nebyly poraženy, podaří se jim udržet výborné skóre? Boleslav se krčí na dně a ve spodních patrech je překvapivě i Plzeň. Který tým se bude radovat z posunu tabulkou?

Kolo ve třech faktech...

Pardubice : Slavia

Pardubice se chystají na velkého soupeře. Zahrají si totiž s úřadujícím mistrem a vedoucím celkem soutěže. V lize se spolu tyto týmy ještě neutkaly, slávisté ale přesto vyrazí do známého prostředí. Pardubičtí totiž kvůli nevyhovujícímu stadionu hrají domácí utkání v pražském Ďolíčku. Východočeši si v minulém kole posílili sebevědomí, když zapsali první ligovou výhru. Slavia ale letos ve FORTUNA:LIZE ještě neztratila ani bod. Potvrdí červenobílí roli favorita, nebo soupeř překvapí?

Olomouc : Bohemians

Klokanům se povedl start soutěže a hned v úvodu se vyhoupli takřka na špici tabulky. Svou pozici budou chtít upevnit i proti olomoucké Sigmě, s níž v žádném z osmi posledních vzájemných zápasů neprohráli. Hanáci jsou ale na domácí půdě silní, doma už třikrát za sebou nepoznala hořkost porážky.

Plzeň : Mladá Boleslav

Viktoria se sbírá z prohry, kterou jí ve 2. kole uštědřil Liberec. Tu bude chtít proti Středočechům napravit. Má k tomu takřka ideální soupeře. Boleslavi se totiž v lize prozatím vůbec nedaří a patří jí až 18. místo. Západočeši navíc hrají doma, kde u jedenáctkrát za sebou neprohráli.

Zajímavosti

Teplice : Slovácko. Teplice na Slovácko umí. Ve vzájemných bitvách ve čtrnácti předchozích případech ani jednou nenechaly soupeře zvítězit. 

Jablonec : Ostrava. Poslední dva duely dopadly zcela stejně, když skončily výsledkem 1:1. V lize se zatím lépe daří Jablonci, ten má navíc i lepší vzájemnou bilanci. 

České Budějovice : Liberec. Slovan je pro Dynamo jako strašák. Od listopadu 2008 totiž Jihočeši nedokázaly Liberec porazit. Narozdíl od Severočechů se Českobudějovickým nedaří ani v lize.

Příbram : Opava. Souboj dvou celků, které spolu sousedí na 17. a 16. příčce tabulky. Opava je na venkovních hřištích bezzubá, Příbram ale v posledních čtyřech utkáních dala jediný gól.

Karviná : Sparta. Sparta je vedle Slavie jediný celek, který letos v lize ještě neprohrál. To ale chtějí Karvinští změnit. I když s Letenskými naposledy prohráli 1:4. 

Zlín : Brno. Zlín má sice v celkovém měřítku lepší vzájemnou bilanci, před startem ligy ho ale Brno dokázalo porazit, což bude chtít zopakovat.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně