Semifinálové hlasování o účast v projektu Můj fotbal živě je tady

Přes sto klubů se uchází o účast v projektu Můj fotbal živě, který přináší zápasy nejnižších soutěží na televizní obrazovky prostřednictvím kanálu ČT sport. Na facebooku právě probíhá hlasování o tom, které kluby proniknou do finálové desítky. Z té potom vybere vítěze na webu #Přihraj.cz.

O tom, které týmy se 24. října utkají před kamerami ČT sport, rozhodujete poprvé přímo vy, fanoušci. Semifinálové kolo se odehrává na facebooku. Do finále postoupí z každé skupiny 5 týmů. Hlasuj tady!

Skupina A

FK Skalná

Západočeská Skalná vychovala legendu české reprezentace a Juventusu Turín Pavla Nedvěda. V 1. A třídě ji čeká souboj s béčkem Hvězdy Cheb.

TJ Sokol Stěžery

Stěžery z hradeckého okresu patří mezi unikáty v rámci okresních přeborů. Prodávají permice, mají velmi oblíbené vlastní hráčské kartičky a jsou aktivní na sociálních sítích. K tomu slibují živou hudbu i pivo.

AC Lelekovice

Zápasy týmu z jihomoravské obce kousek od Brna navštěvuje pravidelně až 200 diváků a utkání mají vynikající atmosféru. V zápase chtějí překonat vlastní divácký rekord. Na hřišti slibují několik ligových fotbalistů včetně Tomáše Abraháma.

FK Novosedlice

Novosedlice nabízí oddané fanoušky a zázemí doslova rodinného klubu. Za domácí nastupují dva bratři, jejich bratranec i otec. Zkrátka zamotané rodinné vztahy. Tým trénuje Dušan Tesařík, bývalý ligový hráč.

TJ Slovan Kamenice nad Lipou B

I nižší soutěže nabízejí peprné přestupy. Za Kamenici nastoupí David Slabý, který předtím strávil 20 let v dresu soupeře. Klub hraje na stadionu s krásným názvem Stadion Vlasty Buriana. Král komiků tu působil jako rozhodčí.

TJ Sokol Vraný

Vraný čeká souboj s velkým rivalem, se kterým má nevyřízené účty ze tři roky starého zápasu o postup do vyšší soutěže. Sokol Vraný má údajně nejhezčí hřiště v okrese, i když hned vedle je prasečák.

Slovan Lochovice

Tento klub proslavil známý seriál Okresní přebor. Děj seriálu se totiž natáčel na skutečném stadionu Slovanu Lochovice. Ten navíc čeká souboj s týmem ze sousední vsi.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Náš FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně