Premier League klepe na dveře. Kdo jsou favorité a proč?

Nový ročník Premier League slibuje fantastickou podívanou, která by měla být mnohem vyrovnanější než loňská krasojízda Liverpoolu. O titulu sní klasicky každý tým z první šestky a některé mohutně zbrojily.

Chelsea


Zejména Chelsea udělala skvělé nákupy (Werner - Lipsko, Zieych - Ajax, Chilwell - Leicester, Havertz - Leverkusen, Thiago Silva - PSG, Sarr - Nice) a je jednoznačným vítězem na poli přestupů. Šest špičkových hráčů by mohlo „Blues“ posunout na úroveň City a Liverpoolu, problém může být dílčí souhra na začátku sezóny a případná ztráta bodů.

Vsaď si na titul Chelsea s kurzem 12,0!

Manchester City

Pozadu nezůstal ani vicemistr, Manchester City, Guardiola do týmu přivedl další talent v podání Pabla Morena (Juventus) nebo Ferrana Torrese (Valencia), do defenzivy přišel Nathan Aké (Bournemouth). Právě obrana byla vloni slabým místem Citizens, a jeden příchod s velkou pravděpodobností nebude stačit, mužstvo by potřebovalo dalšího stopera a defenzivní štít. Fernandinho na postu středového obránce totiž hoří jak rychlostně, tak systémově.

Vsaď si na titul City s kurzem 1,77!

Manchester United

Manchester United zatím nehlásí žádné velké změny, kádr doplnil Donny ven de Beek, očekávat tak lze podobný styl jako vloni, který na nejlepší ale nestačí.

Vsaď si na titul United s kurzem 17,0!

Tottenham

Rovněž Tottenham byl zatím střídmější, klub získal Hojbjerga, Dohertyho a do branky jako dvojku veterána Harta, což není nic světoborného.

Vsaď si na titul Tottenhamu s kurzem 66,0!

Arsenal

O něco větší aktivitu naopak hlásí Arsenal, který míří pod Artetou vzhůru. Španělský lodivod londýnského celku získal před sezónou zdarma Williana z Chelsea, z Realu se prodloužilo hostování Ceballose. Obranu posílí Soares ze Southamptonu, a hlavně Gabriel z Lille. To jsou kroky správným směrem, právě vzadu potřeboval tým posílit.

Vsaď si na titul Arsenalu s kurzem 35,0!

Liverpool

Minimální důvod měnit kádr má pak Jürgen Klopp v Liverpoolu, německý trenér se zbavil neperspektivních hráčů Lallany a Lovrena, jediným příchodem zůstává levý bek Tsimikas z řeckého Olympiakosu. Klopp si tak zdvojil rizikový post, jinak bude spoléhat na skvělou defenzivu a ofenzivní trojzubec Salah – Mané – Firminho. Liverpool patrně nebude tak suverénní jako vloni, nicméně systém, souhra i skvělé individuality nahrávají obhajobě.

Vsaď si na titul Liverpoolu s kurzem 2,90!

Na koho tedy vsadit?

Na Reds. Alisson Becker je nejlepší gólman v lize, Van Dijk zase nejlepší obránce. Hendersona vnímají jako nejužitečnějšího hráče v Premier League, útok už byl zmíněn. Přestupový termín je letos sice extrémně dlouhý, ale vzhledem k aktuální situaci a rozpoložení patří na tiket výhra Liverpoolu.

Všechny sázky na celkové umístění najdeš tady.

Foto: Premierleague.com

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně