Repre příležitost! Škriniarova Hlava 22 a absence hvězd

Bývalé federální derby nabízí v poslední době hodně vyrovnané souboje s lepší koncovkou pro český národní tým (2:1, 1:0). Také tentokrát jsou Češi mírným favoritem, nicméně absence a karanténa spojená s koronavirem připravila na poslední chvíli družinu kouče Šilhavého o největší hvězdy týmu Patrika Schicka a Tomáš Součka.

Rovněž Slováci postrádají své tradiční tahouny Martina Dúbravku a Marka Hamšíka. V Bratislavě na Tehelném poli tak lze očekávat poměrně vyrovnaný duel, ve kterém můžou rozhodovat třeba standardní situace. Český tým přišel o dva výborné hlavičkáře a urostlé hráče, což dává domácím šanci prosadit se po nějakém rohu či přímém kopu.

Největší hrozbou pro českou družinu pak bude hlava Milana Škriniara. Urostlý stoper Interu Milán toho v poslední době moc neodehrál, o to větší chuť má do hry. Slovenský obránce moc branek nestřílí, ale pokud by se měl prosadit, tak právě ze vzduchu.

Sázková příležitost, že skóruje Škriniar hlavou je vypsána v hodně atraktivním kurzu 22:1, příznivci Hellerova bestseleru si tak mohou přijít za vsazenou stovku na 2200 korun. Vsaď to!

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně