Speciální sázka: Bude Příbram na Slavii střídat gólmana? Ano!

Říká se, že ve fotbale neexistuje tutovka, ale o víkendu je jedna v kurzové nabídce. Mistrovská Slavia hostí v Edenu Příbram a o jejím vítězství není pochyb. Vzájemný duel tak není o vítězi, ale o tom, o kolik branek družina kouče Trpišovského zvítězí.

Domácí celek se v létě posílil a i přes potíže v přípravě v prvním kole FORTUNA:LIGY koncertoval, když zničil České Budějovice rozdílem dvou tříd (6:0). Zazářil zejména tradiční „spalovač“ Standa Tecl, který se blýskl hned hattrickem.

Také proti Příbrami bude Slavia „nakládat“ a svému protivníkovi nastřílí vyšší počet branek, půltucet by nebyl překvapením. Příbram totiž v létě omladila, kouč Horváth pustil nejlepšího střelce týmu Škodu. V úvodním duelu s Teplicemi se pak ukázalo, že potíže bude mít i obrana, poté co se rozpadla stoperská dvojice Drame - Kingue, kteří si na hřišti rozuměli.

Bookmakeři ve speciálu pak dokonce vypsali, hodně zajímavou sázku, a to jestli podobně jako v hokeji nedojde ke střídání gólmanů na straně Příbrami. Upravené pravidla po dobu koronakrize umožnují střídat až pětkrát, což šanci samozřejmě zvyšuje, zejména když se očekává debakl. Horší variantou by pak bylo zranění brankářské jedničky na straně hostů, což si samozřejmě nikdo nepřeje. Kurz 20:1 je každopádně na „bavendo“ solidní výzva, už za vsazenou dvacku se dá vyhrát 400 kaček.

Vsaď si u Fortuny a vyhraj!


Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně