Slavia už sahá po titulu, poradíme ti, jak natipovat tohle kolo

MEGAtrefa pokračuje, a to druhým kolem nadstavby FORTUNA:LIGY. Na programu je tentokrát šest zápasů, hraje se kompletní skupina o záchranu i kompletní porce zápasů o titul. Poradíme ti, jak tipovat a vyhrát třeba i 2 350 000 Kč!

Slavia si může zítra zopakovat oslavy mistrovského titulu, pokud porazí v přímém souboji druhou Plzeň. Zápas prvního s druhým ale může ligovými kartami zamíchat i opačným směrem, a to když vyhraje Viktoria a náskok Slavie se tři kola před koncem ztenčí na tři body. O hodně se ale hraje i v dalších zápasech.

Kolo ve třech faktech…

Sparta : Baník


Sparta doma vyhrála třikrát za sebou, a to pokaždé aspoň o dva góly. Pokud věříš, že Baníku udrží formu, tipni výsledek s gólovým náskokem pro Spartu.

Slavia : Plzeň

Plzeň venku neprohrála šestkrát za sebou a hlavně: v posledních třech zápasech na cizím hřišti neinkasovala. Slavia má zase nejlepší obranu ligy, inkasovala jen 11 gólů. Zkus tipnout výsledek s nízkým počtem gólů.

Zlín : Příbram

Hostům jde o hodně, pořád jsou v ohrožení přímým sestupem, ale jejich bilance v letošní sezoně není vůbec dobrá. Příbram má nejhorší obranu ligy a navíc je nejhorším týmem na hřištích soupeřů. Statistika tedy hovoří jasně pro domácí.

Zajímavosti…

  • Jablonec : Liberec. Slovan vyhrál poslední zápas proti Jablonci 1:0.
  • Slavia : Plzeň. Plzeň proti Slavii vyhrála jediný z posledních šesti zápasů.
  • Sparta : Ostrava. Baník venku neprohrál žádný z posledních osmi zápasů.
  • Olomouc : Teplice. Olomouci chybí čtyři důležití hráči. Zraněný je Kerbr a otazník visí i nad startem Breiteho, Nešpora a Pilaře.
  • Zlín : Příbram. Poslední vzájemný zápas vyhrál Zlín 1:0.
  • Karviná : Opava. Když se sejdou tyto dva soupeři, často boduje hostující mužstvo. Z pěti posledních vzájemných zápasů vyhráli domácí jen jednou.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně