Tribuny zející prázdnotou? Ani náhodou! Slavii proti Jablonci podporuje armáda "dvojníků"

Fotbalový Eden bez diváků? Jelikož nemohou být slávističtí příznivci kvůli koronavirovým opatřením při zápasech sešívaných přímo na tribunách, vymysleli Přihraj a Slavia řešení, aby sedačky v Edenu i přesto byly plné. Slavii totiž mohou povzbuzovat dvojníci. A fandit může i ten tvůj!

Fotbalové stadiony zejí při zápasech kvůli vládním opatřením prázdnotou. Přesto na tribunách ve Vršovicích přibývají diváci. Na tribuny jsou postupně instalovány panáci v životní velikosti s podobiznami sešívaných příznivců. Svého kartonového fanouška si může pořídit každý.

Jak na to? Stačí zaplatit 499 Kč za imaginární lístek a poslat svou fotku, která bude následně umístěna na tribunu společně s figurínou. První nadšenci byli v Edenu takto přítomni už při zápase s Jabloncem a z Tribuny Františka Pláničky „viděli“ parádní vítězství 5:0. Bořil a spol. tak nehráli před prázdnými ochozy a mohli si znovu užít pravé červenobílé prostředí. 

A ty můžeš být další. Podpoříš svůj tým, a to hned dvojitě. Projekt je totiž unikátní také v tom, že kromě kulisy pro mužstvo navíc pomáhá i sešívané mládeži – 250 Kč z každé figuríny putuje na rozvoj slávistické mládeže. 

Jak takový dvojník vypadá? Všechny dvojníky si můžeš prohlédnout tady. Chceš mít svého „dvojníka“ v ochozech také?  Tak se nezapomeň podívat na stránku fanousek.prihraj.cz, kde se dozvíš vše potřebné, zaplatíš za imaginární lístek a nahraješ svou fotku, a to v co nejvyšším rozlišení a na bílém pozadí (do 4000 pixelů).

Těšit se můžeš nejen na vlastní figurínu, kterou podpoříš Slavii při dalším domácím zápase, ale také na to, že po skončení sezony se ti vrátí podepsaná hráči A-týmu. Tak neváhej a zajisti si místo na sešívané tribuně.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně